Cheapest carts & vapes in Reisterstown, MD
Cheapest right now: Legacy Series Blue Dream Cartridge at Curaleaf Dispensary Reisterstown — $25 ($25 per gram)
70 comparable vape pens listings at 1 Reisterstown dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Legacy Series Blue Dream Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Flavor Series Baja Smash Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flavor Series Berry Gelato Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Legacy Series GG4 Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Legacy Series Amnesia Haze Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Legacy Series Acapulco Gold Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Flavor Series Crimson Toro Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Flavor Series Clementine Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Flavor Series Pineapple Express Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Flavor Series Raspberry Parfait Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Flavor Series Watermelon Ice Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Flavor Series Black Cherry Maduro Cartridge Select · Vape Pens | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | BRIQ Essentials Electric Green Apple 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | BRIQ Essentials Honeydew Boba 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | BRIQ Essentials Blue Dream 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | BRIQ Essentials Lemon Cherry Gelato 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BRIQ Essentials Blueberry Muffin 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BRIQ Essentials Papaya Peach 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | BRIQ Essentials Mimosa 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | BRIQ Essentials Cantaloupe Crush 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | BRIQ Essentials Juicy Red Apple 2g All In One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BRIQ Essentials Pineapple Express 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BRIQ Essentials Clementine 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | BRIQ Essentials Raspberry Crave 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BRIQ Essentials Strawberry Shortcake 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | BRIQ Essentials Toad Venom 2g All-in-One Select · Vape Pens | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | BRIQ 2 Summer Series Rocket Pop 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | BRIQ 2 Legacy Series Acapulco Gold 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | BRIQ 2 Cloud Cafe Series Vanilla Mint Kush 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | BRIQ 2 Cloud Cafe Series Caramel Macchiato 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | BRIQ 2 Flavor Series Papayahuasca 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ 2 Summer Series Apple Pie 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | BRIQ 2 Summer Series Ice Cream Cake 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | BRIQ 2 Flavor Series Misty Mint 2g Select · Vape Pens | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Reisterstown Reisterstown · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Reisterstown vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Reisterstown price: $33.75 per gram (middle of $25–$50). That works out to about $118.13 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Reisterstown publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Reisterstown price data: cheapest weed in Reisterstown, cheap ounces, Reisterstown flower price index, Reisterstown deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.