| 1 | Permanent Marker Live Resin Cartridge 0.5g | 1/2 g | $11$1527% off | $22/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Roll One | GG #4 | Cartridge | .5g | gram | $22$3027% off | $22/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CBD Coffee PODS (Box of 6) | 20mg (120mg total ) Vape Pens | each | $22$3027% off | $22/piece | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Valhalla | Sour Mango | 1.0g Natural Terpene Cart Vape Pens | gram | $25$3017% off | $25/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Valhalla | Lemon Lime | 1.0g Natural Terpene Cart Vape Pens | gram | $25$3529% off | $25/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Valhalla | Lemon Cheesecake | 1.0g Natural Terpene Cart Vape Pens | gram | $25$3529% off | $25/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Hawaiian | Disposable | 1g | gram | $30$4533% off | $30/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Evermore | White Gummy Starburst | 1.0g Slyde Disposable Vape Pens | gram | $30$4533% off | $30/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Evermore | Cantaloupe Craze | 1.0G Slyde Disposable Vape Pens | gram | $30$4533% off | $30/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Jack Herer Distillate Disposable Vape 2.0g | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Super Sour Diesel Distillate Disposable Vape 2.0g | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sunnies | Raspberry Daydream | 2.0G Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | District Cannabis | Gelato Cake | 2.0g Liquid Diamonds & Sauce Pod Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grape Ice OG | Disposable Vape Pens | gram | $32$4020% off | $32/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | LORE | Watermelon Burst AIO | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | LORE | Super Lemon Haze AIO | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Blue Razz Slushie | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $32$4020% off | $32/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BMxOR | Limone OG (FSE) | 1.0g BOMA Vape Cart Vape Pens | gram | $32$4020% off | $32/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mfused - Super Fog FIRE | Granddaddy Purple | 2.0g Disposable Vape Pens | 2 g | $64$8020% off | $32/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | UB Good | Watermelon Punch - Spark | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | UB Good | Pineapple Cake - Chill | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | UB Good | Banana Split - Balance | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Legend | Bubblegum OG | 1.0G Live Terp Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | UB Good | Pink Lemonade - Boost | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | UB Good | Blue Rush - Spark | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | HiAF | Atomic Pop | 1.0G Liquid Diamonds Disposable Vape Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Grape Dreams | Disposable | 1g | gram | $36$4520% off | $36/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Co2lors | Margarita | 1.0g AIO Disposable Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Peach Rings - Disposable | gram | $36$4520% off | $36/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | HiAF | Sour Patch Watermelon | 1.0G Liquid Diamonds Disposable Vape Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Just Vape | Kiwi Berry | 0.5G Cart Vape Pens | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grape Moscato | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Fruitier Cereal .5G distillate cart | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Melted | Forbidden Fruit | 0.5g Cart Vape Pens | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Melted | Thin Mint Girl Scout Cookies | 0.5g Cart Vape Pens | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Evermore | Confetti Cake | 0.5g Cart Vape Pens | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Beezle | Jelly Donut | 0.5g Buzz Vape Cart Vape Pens | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Beezle | Banana Piepaya | 0.5G Buzz Vape Vape Pens | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Beezle | Atomic Apple | 0.5g Buzz Vape Cart Vape Pens | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cherry Pineapple Zlushie Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $19$2524% off | $38/g | Nirvana Cannabis - Rosedale Rosedale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |