Cheapest weed in Chelsea, MA
606 Chelsea menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Massachusetts city: cheapest weed in Massachusetts
Cheapest flower in Chelsea
See all flower prices →Cheapest right now: Base Camp Critical Mass Pre Ground at Chelsea Bud — $33.60 ($2.40 per gram) · 235 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Base Camp Critical Mass Pre Ground Flower | half ounce | $33.60 | $2.40/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Base Camp Dirty Squirt Pre-Ground Flower | half ounce | $33.60 | $2.40/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Base Camp Soap Pre-Ground Flower | half ounce | $33.60 | $2.40/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Base Camp Dirty Squirt Pre Ground Flower | ounce | $67.20 | $2.40/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Base Camp GMO Root Beer Pre-Ground Flower | ounce | $67.20 | $2.40/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Nimbus | Coughy Crisp Small Flower Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis Dispensary Chelsea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nimbus | Lime Warp Small Flower Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis Dispensary Chelsea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Base Camp Critical Mass Flower | ounce | $85 | $3.04/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Chelsea
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Charging Cable USB-C to USB-C at Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis Dispensary — $2 ($2 per cartridge) · 317 comparable items at 2 stores
Cheapest concentrates in Chelsea
See all concentrates prices →Cheapest right now: Toasted Mallow Live Rosin | 1g at Chelsea Bud — $40 ($40 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Toasted Mallow Live Rosin | 1g Good Chemistry · Concentrates | gram | $40 | $40/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Chelsea
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Perpetual Mango Burst - PRC Pre-Roll at Chelsea Bud — $4.17 ($4.17 per gram) · 20 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Perpetual Mango Burst - PRC Pre-Roll Pre-rolls | gram | $4.17 | $4.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Perpetual Grape Gas - PRC Pre-Roll Pre-rolls | gram | $4.17 | $4.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Perpetual Goldbars #13 - PRC Pre-Roll Pre-rolls | gram | $4.17 | $4.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Perpetual Cookies N Cream - PRC Pre-Roll Pre-rolls | gram | $4.17 | $4.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Perpetual Air Tight #3 - PRC Pre-Roll Pre-rolls | gram | $4.17 | $4.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Perpetual Goat Milk - PRC Pre-Roll Pre-rolls | gram | $4.17 | $4.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Perpetual Garlic Juice - PRC Pre-Roll Pre-rolls | gram | $4.17 | $4.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Simply Herb | Mandarin Zkittlez | Pre Roll 1G Simply Herb · Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Chelsea
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Cali Blaze Blue Muffin Infused Pre-roll at Chelsea Bud — $9 ($7.50 per gram) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cali Blaze Blue Muffin Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cali-Blaze | Strawberry | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cali-Blaze | Raspberry | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Key Lime Pie | Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cali Blaze Tropical Smoothie Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cali Blaze Mango Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cali Blaze Green Apple Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cali Blaze Baja Blaze Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Chelsea flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Chelsea →Discounted items across Chelsea menus, newest first.
Best dispensaries in Chelsea →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (1 items at 1 store), drinks (1 items at 1 store) in Chelsea — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.