Cheapest infused pre-rolls in Chelsea, MA
Cheapest right now: Cali Blaze Blue Muffin Infused Pre-roll at Chelsea Bud — $9 ($7.50 per gram)
32 comparable infused pre-rolls listings at 1 Chelsea dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cali Blaze Blue Muffin Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cali-Blaze | Strawberry | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cali-Blaze | Raspberry | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Key Lime Pie | Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cali Blaze Tropical Smoothie Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cali Blaze Mango Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cali Blaze Green Apple Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cali Blaze Baja Blaze Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cali Blaze Banana Cream Pie Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9 | $7.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cali Blaze Grape Donut Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9.50 | $7.92/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cali-Blaze | Grand Daddy Purp | King Tarantula Infused Joint | 1.4g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.4 g | $12 | $8.57/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sour Dream | Infused Joint | 1.4g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.4 g | $12 | $8.57/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cali-Blaze | Grape | Tarantula Infused Joint | 1g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cali-Blaze | Green Apple | Tarantula Infused Joint | 1g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cali-Blaze | Cherry Lime | Tarantula Infused Joint | 1g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joint | 1g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Perpetual Infinity - Mint - INF PR Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $9.17 | $9.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Perpetual Infinity - Tropic Bliss - Distillate INF PR Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $9.17 | $9.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Perpetual Infinity - Rocket Pop - INF PRC Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $9.17 | $9.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Perpetual Infinity - Blueberries - INF PR Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $9.17 | $9.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Perpetual Infinity - Strawnana - PR Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $9.17 | $9.17/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | High Wired Strawberry Afterglow Clips-Crumble and THCa Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.75 g | $30 | $17.14/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | High Wired Butterstuff Clips-Crumble and THCa Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.75 g | $30 | $17.14/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jeeter | Pink Lemon | XL Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | 2 g | $39 | $19.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jeeter | Blue ZKZ | XL Quad-Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | 2 g | $39 | $19.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jeeter | Gelato | XL Quad-Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | 2 g | $39 | $19.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jeeter | Maui Wowie | XL Quad-Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | 2 g | $39 | $19.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jeeter | Milkman | XL Quad-Infused Joint | 2g Jeeter · Infused Pre-rolls | 2 g | $39 | $19.50/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Jeeter | High Tide | Infused Mini | 0.5g Jeeter · Infused Pre-rolls | 1/2 g | $12 | $24/g | Chelsea Bud Chelsea · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Chelsea infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Chelsea price: $9.09 per gram (middle of $7.50–$19.50). That works out to about $31.81 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Chelsea publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Chelsea price data: cheapest weed in Chelsea, cheap ounces, Chelsea flower price index, Chelsea deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.