Cheapest flower in Fall River, MA
Cheapest right now: Zone Prepack Preground (1/2 oz) Futura Haze at Nature's Medicines Dispensary — $20 ($1.43 per gram)
69 comparable flower listings at 1 Fall River dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Futura Haze Flower | half ounce | $20$4050% off | $1.43/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Platinum Fro | Ground | 14g Flower | half ounce | $20$4050% off | $1.43/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Citral Glue Flower | half ounce | $20$4050% off | $1.43/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | HiFi 4G #9 | Ground | 14g Flower | half ounce | $20$4050% off | $1.43/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Soleil | Ground | 14g Flower | half ounce | $20$4050% off | $1.43/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Great Lakes Grapes Flower | half ounce | $20$4050% off | $1.43/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Zone Prepack Preground (1/2 oz) Granny Candy Flower | half ounce | $20$4050% off | $1.43/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Champaya | Ground | 14g Flower | half ounce | $20$4050% off | $1.43/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Zone Prepack (1 oz) HiFi 4G #9 Flower | ounce | $69 | $2.46/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Yesca | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Zone Prepack (1/2 oz) Ruby Violet Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | The Wendy | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Zone Prepack (1/2 oz) Raspberry Hashplant Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Zone Prepack (1/2 oz) Black Rock Lava Cake Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Zone Prepack (1/2 oz) Animal Tsunami Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | GrandiGuava | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Zashimi | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Street Guru | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Springtime Prepack (1/8 oz) Gotti Beltz Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Springtime Prepack (1/8 oz) Glaciers Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Curacao 3.5g Flower Springtime · Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Hashburger | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Banana Kush | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | wee-de Prepack (1/4 oz) Chimera Junky Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Governmint Oasis | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Sub Zero | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Cease & Get Blitzed | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Triangle Kush | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | High Supply Prepack (14.0g) Billy Ocean Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | High Supply Prepack (14.0g) Lemon Sportif Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | High Supply Prepack (14.0g) Purple Venom Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | High Supply Prepack (14.0g) Chocolate OG Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Marmalade | 3.5g Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Shaka Prepack (1/8 oz) Mule Fuel Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Shaka Prepack (1/8 oz) Banana Cake #20 Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Shaka Prepack (1/8 oz) Coup Runtz Bomb Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Shaka Prepack (1/8 oz) Blockberry Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Jet Fuel OG 3.5g Flower Springtime · Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Gold Cash Gold | 3.5g Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Milk Chocolate | 3.5g Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Nature's Medicines Dispensary Fall River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Fall River flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Fall River price: $4.86 per gram (middle of $1.43–$10). That works out to about $17.01 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Fall River publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Fall River price data: cheapest weed in Fall River, cheap ounces, Fall River flower price index, Fall River deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.