Cheapest weed in Framingham, MA
327 Framingham menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Massachusetts city: cheapest weed in Massachusetts
Cheapest flower in Framingham
See all flower prices →Cheapest right now: Sourberry (Pre-Ground) at Smyth Cannabis Co. | Framingham — $50 ($1.79 per gram) · 86 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sourberry (Pre-Ground) Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Wedding Cake - (Pre-Ground) Flower | ounce | $55 | $1.96/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Fritter Banger (Pre-Ground) Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sourberry (Pre-Ground) - 3.5g - Higher Goods Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemonade (Pre-Ground) - 3.5g - Higher Goods Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gumbo (Pre-Ground) Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dream Queen (Pre-Ground) - 3.5g - Higher Goods Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Sour Supreme (Pre-Ground) Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Framingham
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Orange Sherbet | Cartridge | 1g at Smyth Cannabis Co. | Framingham — $16 ($16 per gram) · 98 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orange Sherbet | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | 510 Distillate Vape - Rocket Pop Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Strawnana Smoothie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Watermelon Wave | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Sour Blue Razz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Peach Rush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | 510 Distillate Vape - Pink Lemonade Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blueberry Muffin | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17 | $17/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Framingham
See all edibles prices →Cheapest right now: Gummies - Rise & Lime - 20 Pcs - 100mg - Higher Goods at Smyth Cannabis Co. | Framingham — $5 ($5 per 100mg of THC) · 20 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gummies - Rise & Lime - 20 Pcs - 100mg - Higher Goods Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $5 | $5/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cherry | Classic | Sativa | 100mg THC | 10-pack KANHA · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Strawberry | Classic | Indica | 100mg THC | 10-pack KANHA · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Honey Sweet Melon 1:1 Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea Mindy’s Edibles · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Joy Bombs Original Fruit - 100mg THC (40 pk / 2.5mg ea) Joyibles · Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Joy Bombs + CBN 1:1 Dream Blends - 100mg THC (40pk / 2.5mg THC ea) Joyibles · Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | WYLD | Huckleberry Hybrid Enhanced Gummies | 100mg | 20pk | 5mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Fruit Punch Fusion | NANO | Hybrid | 100mg THC | 10-pack KANHA · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Framingham
See all concentrates prices →Cheapest right now: Kief - Hodgepodge OG at Smyth Cannabis Co. | Framingham — $10 ($10 per gram) · 28 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kief - Hodgepodge OG Concentrates | gram | $10 | $10/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Live Budder - Grease Monkey Concentrates | gram | $16 | $16/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Skywalker OG | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $16 | $16/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sugar Wax - Flan Sherbet Concentrates | gram | $18 | $18/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Sugar Wax - Peanut Butter Pie Concentrates | gram | $18 | $18/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Sugar Wax - Jack Herer Concentrates | gram | $18 | $18/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Sugar Wax - Georgia Pie Concentrates | gram | $18 | $18/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Cherry Diesel X Dead Smooth (H) | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20 | $20/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Framingham
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Smyth | 1g Pre-Roll - Hybrid Blend at Smyth Cannabis Co. | Framingham — $4 ($4 per gram) · 55 comparable items at 1 stores
Cheapest infused pre-rolls in Framingham
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Infused Pre-Roll - Beast Coast Berry at Smyth Cannabis Co. | Framingham — $10 ($10 per gram) · 31 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Pre-Roll - Beast Coast Berry Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Infused Pre-Roll - Strawberry Kissah Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | 10PK - Infused Pre-Roll - Garlic Cookies Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $50 | $14.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Hybrid | Infused Minis | 0.35g | 10pk Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $50 | $14.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Indica | Infused Minis | 0.35g | 10pk Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $50 | $14.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Berry Bash | Infused Minis | 0.35g | 10pk Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $50 | $14.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pk Crasher | Infused Minis | 0.35g | 10pk Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $50 | $14.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Hash Burger | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Framingham flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Framingham →Discounted items across Framingham menus, newest first.
Best dispensaries in Framingham →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (9 items at 1 store) in Framingham — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.