Cheapest flower in Framingham, MA
Cheapest right now: Sourberry (Pre-Ground) at Smyth Cannabis Co. | Framingham — $50 ($1.79 per gram)
86 comparable flower listings at 1 Framingham dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sourberry (Pre-Ground) Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Wedding Cake - (Pre-Ground) Flower | ounce | $55 | $1.96/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Fritter Banger (Pre-Ground) Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sourberry (Pre-Ground) - 3.5g - Higher Goods Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemonade (Pre-Ground) - 3.5g - Higher Goods Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gumbo (Pre-Ground) Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dream Queen (Pre-Ground) - 3.5g - Higher Goods Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Sour Supreme (Pre-Ground) Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Flan Sherbert - 3.5g Pre-Ground - Higher Goods Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Flan Sherbert (Smalls) Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Stargazer (Smalls) - Higher Goods Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Wingsuit (Smalls) Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Gumbo (Smalls) Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Gelato (Smalls) Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Kuzco's Poison (Smalls) Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Kamikaze (Smalls) Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Jewels (Smalls) Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | White Fire 43 (Smalls) Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | 10Gs | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Malibu Marsha | Ground | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Sunshine Daydream | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Jealousy | Ground | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Fat Gushers (Smalls) Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Znow Flakes (Smalls) Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Oakstradam OG (Smalls) Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Ice Cream Cake (Popcorn) Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Wingsuit (Smalls) - 3.5g - Higher Goods Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Modified Bananas Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Lime Trail Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 3.5G Farmer's Cut · Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | White Truffle | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Trifecta Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Vanarchy Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | The 4th Kind Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Tangerine Punch Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Strawberry Bubble Yum Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Sour Orange Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Koffie x Gas Face Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Simply Herb | Robusta | Flower 3.5G Simply Herb · Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Zoap Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Smyth Cannabis Co. | Framingham Framingham · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Framingham flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Framingham price: $5.29 per gram (middle of $2.39–$7.14). That works out to about $18.52 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Framingham publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Framingham price data: cheapest weed in Framingham, cheap ounces, Framingham flower price index, Framingham deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.