| 1 | RITUAL | Exaltation | Shake | 28g | ounce | $65 | $2.32/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | RITUAL | Bacio Gelato | Shake | 28g | ounce | $65 | $2.32/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | RITUAL | Blueberry Muffin | Shake | 28g | ounce | $65 | $2.32/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | RITUAL | Lemonade | Shake | 28g | ounce | $65 | $2.32/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Nostalgia | Cheese | 80's | Shake 28g | ounce | $75 | $2.68/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Nostalgia | Red Congo | 00's | Shake | 28g | ounce | $75 | $2.68/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Nostalgia | AK-47 | 80's | Shake | 28g | ounce | $75 | $2.68/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Nostalgia | Blueberry | 70's | Shake | 28g | ounce | $75 | $2.68/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Nostalgia | Granddaddy Purple | 00's | Shake | 28g | ounce | $75 | $2.68/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Gopher Glue | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | RITUAL | Bacio Gelato | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $50 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Pink Diamondz | Flower | 28g | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Brekky | Find | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | End Game | Flower | 28g | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Singapore Sling | Find | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Turndown Service | Find | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Astro GMO | Find | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Animal Mintz Cake | SeCHe | 28g Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Banana OG | Big Buds | 28g | ounce | $110 | $3.93/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Tamarindo | Big Buds | 28.3g | ounce | $110 | $3.93/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Hazey Mintz Pre-Ground | Old Pal | Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Chocolate OG Pre-Ground | Old Pal | Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Forbidden Punch Pre-Ground | Old Pal | Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | RITUAL | Hella Jelly | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Lemon Tree x Dog Diesel Popcorn Buds | Old Pal | Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Lemonade Popcorn Buds | Ritual | Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | RITUAL | Ethos Cookies | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Sugar Moon Popcorn Buds | Grassroots | Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Pura Vida | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | RITUAL | Exaltation | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | RITUAL | Mimosa | Popcorn Buds | 14G | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | RITUAL | Cinderella Pineapple | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Garlic Breath | Bountiful Farms | 14g Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Grape Diamonds Popcorn Buds | Ritual | Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | RITUAL | White Apple Tartz | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | RITUAL | Vanilla Frosting | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Platinum Gorilla Glue | Green Gold Group | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Island Bloom | Find | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Singapore Sling | Flower | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Guavanade | SeCHe | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Halifax Halifax · ★ 4.4 · pickup | Aug 1, 2026 |