| 1 | Star D Pre Ground Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Chocolate OG Pre Ground Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Whole Buds - Nuclear Slurpee Flower | ounce | $140 | $5/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | White Cherry Flower | ounce | $140 | $5/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Honey Banana | Big Buds | 3.5g Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Sherbie Hancock | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Rainbow Inferno Buds Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Pineapple GAK | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Kiwi Buds Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Blue Sugar Glue Buds Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Animal Mint Cake Buds Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Chem Chillz Buds Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Citrus Cereal Milk | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Lilac Diesel | Big Buds | 3.5g | half ounce | $100 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cherimoya Buds Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Super Silver Haze Buds Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Dame Más Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Ethanol | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Fire OG Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Vanilla Zoap | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Tropical Cake Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | The Botanist | Pink Truffle | Smalls | 14g | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | The Botanist | Grapple Pie | Flower | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | The Botanist | Gasoline Lolipop | Flower | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | The Big Smooth | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Strawberry Jelly Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Rainbow Sherbet #11 | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Rainbow Belts 3.0 | Flower Jar 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Pink Mist Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Pineapple Haze | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Perfect Pair | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Miracle Skunk Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Acai Blast | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Miami Vice Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Mexican Flambe Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Mango Sapphire | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Mandarin Cookies x Haze Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | MAC 1 x Galactic Warheads Buds Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Billionaire | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Local Skunk | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |