| 1 | Gazzurple | Full Spectrum Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Granny Candy | Full Spectrum Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Dream Queen | Full Sprectrum Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | InHouse - Acapulco Gold AIO Vape 2g | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemon Fuel Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | InHouse - Maui Wowie AIO Vape 2g | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | InHouse - Green Crack AIO Vape 2g | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Guava Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Georgia Pine Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Super Glue Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Thin Mint Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Tupelo Honey Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Title Town Kush | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Rosé Sorbet Distillate Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Masshole Mango Haze | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | orange dream | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Strawberry Bliss | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Cranberry Kush | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Coconut Breeze | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Key Lime Divine | Live Vape Oil Cartridge 1g | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Double Durban | Full Spectrum Disposable | 1g | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Ya Motha's Limoncello | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Orange Cream Pop Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Wicked OG | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Spruce Juice Distillate Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | berry haze | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Pineapple Crown (Limited Edition) | Full Spectrum Disposable | 1g | gram | $35 | $35/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Spruce Juice Disposable Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Butter Breath | Hitmaker Vape Disposable 1g | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Lime Games Disposable Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | After Party Disposable Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | I-95 Kush Disposable Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Banana Jealousy | Hitmaker Vape Disposable 1g | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Blood Orange Blossom Disposable Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Bananappeal | Hitmaker Vape Disposable .5g | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Rose Sorbet Disposable Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Galactic Crush Disposable Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Garlic Mojito Distillate Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Super Lemon Haze 2.0 Distillate Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary Haverhill · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |