| 1 | Jack Herer | Holyoke Cannabis | Shake | 14g Flower | half ounce | $25 | $1.79/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Dulce de Uva | HC | Shake | 14g Flower | half ounce | $25 | $1.79/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Jack Herer | Holyoke Cannabis | Shake | 5g Flower | 5 g | $9 | $1.80/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | The Soap | Holyoke Cannabis | Shake | 14g Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Banana Dog D53 | Ground | 14g Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Georgia Pie | 1oz Buds | Value Zip Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | California Raisins | 3.5g | Holyoke Especial Flower | eighth | $8 | $2.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Georgia Pie | 14g Buds | Value Zip Flower | half ounce | $32 | $2.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Superboof | Holyoke Cannabis | Shake | 5g Flower | 5 g | $12 | $2.40/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | GMO | Holyoke Cannabis | Shake | 5g Flower | 5 g | $12 | $2.40/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Cap Junky | Holyoke Cannabis | Shake | 5g Flower | 5 g | $12 | $2.40/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Peanut Butter Pie | 3.5g Buds | Holyoke Especial Flower | eighth | $9 | $2.57/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Pretty Glonky | 3.5g Buds | Holyoke Especial Flower | eighth | $9 | $2.57/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Georgia Pie | 3.5g Buds | Holyoke Especial Flower | eighth | $9 | $2.57/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Mandarin Z | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $18 | $2.57/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Yuzu Sour | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $18 | $2.57/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Tropical Sherbet | High Supply | Shake | 7g Flower | quarter | $18 | $2.57/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Indigo | High Supply | Shake | 7g Flower | quarter | $18 | $2.57/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Gasoline Ganache | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | GovernMint Oasis | High Supply | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Strawberry Afterglow | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Vanilla Zoap | 7g Preground | Smash Packed Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Afghani Kush | High Supply | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Robusta | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Cheddar Cheeze | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Sour Orange | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Butterstuff | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Melted Marshmallowz | 7g Preground | Smash Packed Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Omakase | Simply Herb | Shake | 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Mac & Geez | Old Pal | Pre-Ground | 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Forbidden Punch | Old Pal | Pre-Ground | 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Hazey Mintz | Old Pal | Pre-Ground | 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Winter Mints | Old Pal | Pre-Ground | 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Cherrios | In House | Ground Flower | 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Slurnado | Old Pal | Buds | 28g Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Grape Stank | Simply Herb | Buds | 28g Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Lemon Fresh | Simply Herb | Bud | 28g/1oz Flower | ounce | $85 | $3.04/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Pavé | Simply Herb | Bud | 28g/1oz Flower | ounce | $85 | $3.04/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Gorilla Chem OG | Simply Herb | Buds | 28g/1oz Flower | ounce | $85 | $3.04/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Blueberry Muffin | 7g Buds | Smash Hits Flower | quarter | $22 | $3.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |