Cheapest infused pre-rolls in Holyoke, MA
Cheapest right now: Cotton Candy White Diamonds | Cali Blaze | Infused Bud | 3.5g at Dazed Cannabis – Holyoke — $30 ($8.57 per gram)
18 comparable infused pre-rolls listings at 1 Holyoke dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cotton Candy White Diamonds | Cali Blaze | Infused Bud | 3.5g Infused Pre-rolls | eighth | $30 | $8.57/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grape White Diamonds | Cali Blaze | Infused-Bud | 3.5g Infused Pre-rolls | eighth | $30 | $8.57/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Baja Blaze | Infused Mini Blunts | Cali Blaze | 5pk | 5g Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $45 | $9/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Blue Muffin | Infused Mini Blunts | Cali Blaze | 5pk | 5g Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $45 | $9/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Fruit Punch | Infused Mini Blunts | Cali Blaze | 5pk | 5g Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $45 | $9/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Brunch | Good News | Infused Prerolls | .5g 5pk | 2.5g Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Raspberry Skywalker OG | Infused-Prerolls | Firecrackers | 5pk/3.5g Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35 | $10/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | CranPom | Infused-Prerolls | Firecrackers | 5pk/3.5g Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35 | $10/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Gasoline Ganache | High Wired | Infused Pre-Roll Multipack | 10pk/0.35g Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Rainbow Chip | High Wired | Infused Pre-Roll Multipack | 10pk/0.35g Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Friyay | Good News | Infused Prerolls | 0.5g/5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Jack Herer | Holyoke Cannabis x PVX | M80 Infused Preroll | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Brunch | Good News | Infused Prerolls | 1g Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Depth Charge | High Wired | Infused Preroll | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Mandarin Z | High Wired | Infused Preroll | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Friyay | Good News | Infused Prerolls | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Butterstuff | High Wired | Infused | 1.75g/5pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $30 | $17.14/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Gasoline Ganache | High Wired | Infused | 1.75g/5pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $30 | $17.14/g | Dazed Cannabis – Holyoke Holyoke · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Holyoke infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Holyoke price: $11.43 per gram (middle of $8.87–$15.64). That works out to about $40 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Holyoke publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Holyoke price data: cheapest weed in Holyoke, cheap ounces, Holyoke flower price index, Holyoke deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.