| 1 | Wedding Cake - Greenhouse - Hybrid - Ounce (28g) Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Melted Ice Cream Mini Buds | 28g - Zipz Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Double Rainbow Sherbert Popcorn Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Dat Big Nasty Mini Buds | 28g - Zipz Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Orange Push Pop Ground Flower | 7g - Zipz Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Z Mintz 11 Ground Flower | 7g - Zipz Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Jealous Mike Mini Buds | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Dosi Punch Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | The Scrooge Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Vanilla Berries Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Slush Rush Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Lime Skunk Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Grapes and Cream Mini Buds | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Black Ice Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Apple Jaxx Ground Flower | 56g - Zipz Flower | 56 g | $220 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Turbo Taffy Ground Flower | 56g - Zipz Flower | 56 g | $220 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Skunk #1 | Ground | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Galaxy Glitter Ground Flower | 7g - Mello Farms Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Higher Understanding Ground Shake | 7g - Sanctuary Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | LA Baker Ground Flower | 7g - Mello Farms Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Raspberry Sunset Ground Flower | 7g - Zipz Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | McLaren Mini Buds | 7g - Zipz Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Super Lemon Haze - Ready To Roll - Sativa (14g) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | London Mints Mini Buds | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Gotti Belts Flower | 14g - In House Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Citrus Farmer F2 Mini Buds | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Black Ice Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Tomahawk Mini Buds | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Trop Cherry Ground Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Truffle Monkey Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Northern Lime Lights Flower | 14g - Farmer's Cut Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Mule Fuel Ground Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Bahama Berry Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | The Scrooge Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Ice Cream Cake - Greenhouse - Indica (14g) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Special Ops Small Buds | 7g - MAC Flower | quarter | $35 | $5/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Mini Madman Flower | 7g - Zipz Flower | quarter | $35 | $5/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Purple Punch Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Mini Madman Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Raspberry Sunset Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |