| 1 | Cantaloupe Crush | High Purity Disposable | 2g | each | $20 | $10/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blue Haze | Live Rosin Diamond Pod | 1g | each | $20 | $20/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pineapple Whip | High Purity Pod | 1g | each | $20 | $20/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Strawberry Banana & Coconut Lime Dual Disposable Vape | 3g - Vibez Vape Pens | 3 g | $70 | $23.33/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Bahama Mama Distillate Cartridge | 1g - Four20 Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cranberry Haze | Live Rosin Diamond Pod | 1g | each | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Lemon Slushie Distillate Cartridge | 1g - Four20 Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Lime Diesel Distillate Cartridge l 1g - Four20 Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Cookies & Creme | Diamond Pod | 1g | each | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Jack The Ripper Distillate Cartridge l 1g - Four20 Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Cherry Limeade Distillate Cartridge | 1g - Four20 Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Blueberry Yum Yum Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Dutch Hawaiian Distillate Cartridge l 1g - Four20 Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Orange Creamsicle Distillate Cartridge | 1g - Four20 Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Strawberry Kiwi Distillate Cartridge | 1g - Four20 Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Blueberry Dream Disposable Cloud Bar | 2g - Hellavated Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Crude Boys Concentrates | Strawberry Cough | Disposable | 2g | 2 g | $50 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g | 2 g | $50 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g | 2 g | $50 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Mai Tai Disposable Vape | 2g - Crude Boys Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Ya Motha's Limoncello | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Acapulco Gold Liquid Diamonds Disposable Vape | 2g - Clear Gold Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Strawberry Haze Disposable Cloud Bar | 2g - Hellavated Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Bubba Kush & Durban Poison | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Lunar Lychee & Passionfruit Guava | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Skywalker OG | 2g Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $110 | $27.50/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Crude Boys Concentrates | Blueberry Haze | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Mango Dragon Distillate Cartridge | 1g - Hellavated Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Crude Boys Concentrates | Grape Goji OG | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Clementine Distillate Cartridge | 1g - Hellavated Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Raspberry Skywalker OG Distillate Cartridge | 1g - Pioneer Valley Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Crude Boys Concentrates | Lemon Kush | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Sour Tangie Distillate Cartridge | 1g - Pioneer Valley Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Razberry Blitz Distillate Cartridge | 1g - Hellavated Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Mango Super Silver Haze Cartridge 1000mg | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Maui Sunrise Distillate Cartridge | 1g - Hellavated Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Crude Boys Concentrates | Maui Wowie | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Passion Fruit Distillate Cartridge | 1g - Hellavated Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Jeeter | Blue ZKZ | Premium Diamonds Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Crude Boys Concentrates | Super Sour Diesel | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Collective Premium Cannabis Littleton Littleton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |