| 1 | Orange Push Pop Ground Flower | 7g - Zipz Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Trop Cherry Ground Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Wedding Cake - Greenhouse - Hybrid - Ounce (28g) Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Ginger Tea Flower | 28g - Sanctuary Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Parmesan | Big Buds | 28g | ounce | $100 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Jealous Mike Mini Buds | 28g - Zipz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Ice Milk Ground Flower | 28g - Four20 Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Vanilla Berries Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Black Ice Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Lime Skunk Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Ice Cream Cake - Greenhouse - Indica - Ounce (28g) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Farmer's Cut | Northern Lime Lights | Flower | 28G | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Donny Burger Mini Buds | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Bahama Berry Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Peanut Butter Breath Flower | 28g - Sanctuary Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Grape Pebbles Flower | 28g - Zipz Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Cinderella Cream Ground Flower | 28g - Four20 Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Turbo Taffy Ground Flower | 56g - Zipz Flower | 56 g | $220 | $3.93/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Bananaconda #4 Ground Shake | 7g - Sanctuary Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Higher Understanding Ground Shake | 7g - Sanctuary Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Mini Madman Flower | 7g - Zipz Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Sheesh Ground Flower | 7g - Mello Farms Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Black Ice Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Parmesan Mini Buds | 14g - Four20 Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Farmer's Cut | Northern Lime Lights | Smalls | 14G | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Truffle Monkey Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Trop Cherry Ground Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Bahama Berry Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Lime Skunk Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | London Mints Mini Buds | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Pop Tartz Ground Flower | 14g - Zipz Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Blue Lobster Ground Shake | 56g - Claravita Flower | 56 g | $240 | $4.29/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Mini Madman Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | The Scrooge Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Truffle Monkey Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Jealousy Gelato Kush Mini Buds | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Lime Skunk Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Kashmire Pine Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Melted Ice Cream Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Purple Punch Flower | 3.5g - Zipz Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Collective Premium Cannabis Billerica North Billerica · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |