Cheapest weed in Orange, MA
160 Orange menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Massachusetts city: cheapest weed in Massachusetts
Cheapest flower in Orange
See all flower prices →Cheapest right now: Originals | Oakstradam | Big Buds | 14g at Orange Cannabis Company — $40 ($2.86 per gram) · 69 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Originals | Oakstradam | Big Buds | 14g Originals · Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Bolato | 14g Flower Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Purple Zkittle | 14g Flower Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mega Black Cherry | 28g Flower Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gelato | 28g Flower Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Originals | SFV OG | Big Buds | 28g Originals · Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Lemon Cherry Gelato | 14g Flower Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Triangle Kush | 14g Flower Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Orange
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: NYC Diesel | 1g Cart at Orange Cannabis Company — $20 ($20 per gram) · 40 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NYC Diesel | 1g Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Biscotti | 1g Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sour Jack | 1g Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mimosa | 1g Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Apple Fritter | 1g Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Durban Poison | 1g Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Green Crack | 1g Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Black Cherry Kiss | 1g Cart Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Orange
See all edibles prices →Cheapest right now: Pink Pineapple - 100mg THC Hash Rosin - Gummies at Orange Cannabis Company — $20 ($20 per 100mg of THC) · 7 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pink Pineapple - 100mg THC Hash Rosin - Gummies Squier's Specialty Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blueberry Lemon - 100mg THC Hash Rosin - Gummies Squier's Specialty Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | White peach Apricot - 100mg THC / 100mg THCv Hash Rosin - Gummies Squier's Specialty Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Raspberry Lime - 100mg THC / 100mg CBD / 100mg CBG Hash Rosin - Gummies Squier's Specialty Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Razmatazz Gummies | Gummies | 20pk | 5mg/ea Edibles | each · 20-pack · 5mg THC | $10 | $200/100mg THC | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Sour Blood Orange Gummies | Gummies | 20pk | 5mg/ea Edibles | each · 20-pack · 5mg THC | $10 | $200/100mg THC | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Granny Smith | 5mg 20pk Edibles | each · 20-pack · 5mg THC | $10 | $200/100mg THC | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Orange
See all concentrates prices →Cheapest right now: Gelato | 1g Sugar Wax at Orange Cannabis Company — $20 ($20 per gram) · 18 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gelato | 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Jack Herer | 1g Sugar Concentrates | gram | $20 | $20/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lemon Margy | 1g Live Sugar Wax Concentrates | gram | $24 | $24/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Skywalker OG | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $24 | $24/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cultivators Classic | Peanut Butter Pie | 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $24 | $24/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cultivators Classics | Flan Sherbet Concentrates | gram | $24 | $24/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | BigDankLato | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Tko | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Orange
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Originals | Gelato - 1g Joint at Orange Cannabis Company — $3 ($3 per gram) · 12 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Originals | Gelato - 1g Joint Originals · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Originals | Skywalker OG | Joint | 1g Originals · Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Mac Daddy | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cure OG | 1g Preroll Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gumbo | 1g Preroll Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Purple Diamonds | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Orange Cream Pop | 1g Preroll Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Limonada | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Orange
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Cali-Blaze | Cherry Lime | Tarantula Infused Joint | 1g at Orange Cannabis Company — $12 ($12 per gram) · 14 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Orange flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Orange →Discounted items across Orange menus, newest first.
Best dispensaries in Orange →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (7 items at 1 store) in Orange — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.