Cheapest flower in Orange, MA
Cheapest right now: Originals | Oakstradam | Big Buds | 14g at Orange Cannabis Company — $40 ($2.86 per gram)
69 comparable flower listings at 1 Orange dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Originals | Oakstradam | Big Buds | 14g Originals · Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Bolato | 14g Flower Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Purple Zkittle | 14g Flower Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mega Black Cherry | 28g Flower Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gelato | 28g Flower Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Originals | SFV OG | Big Buds | 28g Originals · Flower | ounce | $80 | $2.86/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Lemon Cherry Gelato | 14g Flower Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Triangle Kush | 14g Flower Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Black Cherry Gelato | 14g Flower Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Bolato | 3.5g Flower | Flight Red Eye Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Raspberry Haze | 3.5g Flower Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Oakstradam OG | 3.5g Flower Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Hawaiian Dream | 14g Flower Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Green Diesel | 7g Flower Flower | quarter | $35 | $5/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Funk Bomb | 7g Flower Flower | quarter | $35 | $5/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Mind Melt | 7g Flower Flower | quarter | $35 | $5/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Purple Starfruit | 7g Flower Flower | quarter | $35 | $5/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Tarmarindo | 3.5g flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Devil Driver | 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | SKKRT Berry | 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Glitter Bomb | 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | LA Kush Cake | Big Buds | 3.5g Seche · Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Purple Zkittles | 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Cheddar Cheeze | Big Buds | 3.5g The Bank · Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Daily Smokes | Bolato | Big Buds | 3.5g Daily Smoke · Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Apricot Chem | 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Miss DNA | Big Buds | 3.5g Seche · Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | LA Baker | 7g Flower Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Space Candy | 7g Flower Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Garlicane | 7g Flower Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Curelato Runtz | 3.5g Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Biscotti Pancakes | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Black Papaya | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Dark Desire | 3.5g Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Gelato | 3.5g Flower | Originals Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Ghost OG | 3.5g Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Curelato | 3.5g Flower | The Cure Company Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Alien OG | 3.5g Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Gumbo | 3.5g Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Citrus Cereal Milk | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Orange Cannabis Company Orange · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Orange flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Orange price: $7.14 per gram (middle of $3.57–$11.43). That works out to about $24.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Orange publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Orange price data: cheapest weed in Orange, cheap ounces, Orange flower price index, Orange deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.