| 1 | Crude Boys Concentrates | Watermelon Zkittlez | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | God's Gift | Honey High Life | 1g Cart (I) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cranberry Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Master Kush Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Crude Boys Concentrates | Purple Urkle | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Guava | In House | 1g Vape Cartridge (H) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Crude Boys Concentrates | Cereal Milk | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Jelly Rancher Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Bubblegum | Honey High Life | 1g Cart (H) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Gas Cake | In House | 1g Vape Cartridge (H) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | skywalker og | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Crude Boys Concentrates | Fruity Pebble OG | Cartridge |1g | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Limoncello Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Guava OG | Nectar | 1g Cart (H/I) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cherry Gelato | Eureka | 2g Reload (H) Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Melon Madness | Eureka | 2g Vape Reload (4:1 CBC)(H) Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Blackberry Kush | Eureka | 2g Reload (I) Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Jeeter | Gelato | Premium Diamonds Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Eureka | Reload | Mango Haze | Pods | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Tupelo Honey | In House | 1g Dispoable Vape (H) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Cherry Gelato | Eureka | 1g Reload (H) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Jeeter | Watermelon ZKZ | Premium Diamonds Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Blackberry Kush | Eureka | 1g Reload (I) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Trainwreck | In House | 1g Disposable Vape (S) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Jeeter | Maui Wowie | Premium Diamonds Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | SLID3 - Sour Tangie x Northern Lights | 3 g | $90 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Very Berry X Coco Cloud | Eureka | 3g Slide Disposable Vape (I) Vape Pens | 3 g | $90 | $30/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Coco Cloud | Eureka | 2g Starter Kit (I) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Sour Appleicious | Eureka | 2g Starter Kit (S) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Mango Haze | Eureka | 2g Starter kit (S) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Nectarine Dream | Eureka | 2g Starter Kit (S) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cherry Gelato | Eureka | 2g Starter Kit (H) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Mochi | Eureka | 2g Vape Starter Kit (H) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Citrus Splash | Eureka | 2g Starter Kit (H) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Lychee Luxe | Eureka | 2g Starter Kit (I) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Nectarine Dream | Eureka | 1g Vape Reload (3:1 THCV)(S) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Citrus splash | Eureka | 1 Starter Kit (S) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Citrus Splash | Eureka | 1g Fusion Reload (2:1 CBC)(S) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Kush | ROVE Classics | 1g | gram | $35 | $35/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Sour Appleicious | Eureka | 1g Vape Starter Kit (3:1:1 CBG THCV) (S) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Canna Retreat Recreational Dispensary Palmer · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |