| 1 | Detroit Runtz | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Super Boof | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | LA Purp | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Rancid Rainbow | Pre-Pack Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pina Grande | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pineapple Donut | Pre-Pack Deli Smalls Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grape Gas x White Runtz | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Board Wax | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sugarloaf | Pre-Pack Flower | half ounce | $48$6020% off | $3.43/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mother Truffle | Pre-Pack Shake Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | MAC Truck | Pre-Pack Smalls Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Dulce De Uva | Pre-Pack Shake Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Kush Cream | Pre-Pack Shake Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pina Grande | Pre-Pack Smalls Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Dirty Dozen Smalls 1/4oz (7g) | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Dirty Dozen | Pre-Pack Smalls Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Sweet Treat | Pre-Pack Smalls Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Super Boof | Pre-Pack Smalls Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Runtz Flower 1oz (28g) | ounce | $100 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lemon Cherry Drop | Pre-Pack Flower | ounce | $100 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pineapple Under the Sea | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $13 | $3.71/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Gush Mints | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $13 | $3.71/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kine Garlic Cookies | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $13 | $3.71/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GG4 | Pre-Pack Deli Smalls Flower | eighth | $13 | $3.71/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | UK Cheese | Pre-Pack Deli Smalls Flower | eighth | $13 | $3.71/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Violet Fog | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $13 | $3.71/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Flan Sherbert | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $13 | $3.71/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jokerz | Pre-Pack Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G | ounce | $115 | $4.11/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Old Dirty Biker | Pre-Pack Flower | quarter | $30 | $4.29/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | UK Cheese | Pre-Pack Flower | quarter | $30 | $4.29/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | GG4 | Pre-Pack Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawberry Bubble Yum | Pre-Pack Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Yellow Mermaid | Pre-Pack Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Gelato 41 | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $16 | $4.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | MAC Truck | Pre-Pack Flower | eighth | $16 | $4.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Tropicanna Banana | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $16 | $4.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | White 99 | Pre-Pack Flower | eighth | $16 | $4.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Pineapple Breeze | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $16 | $4.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Watermelon Fuel | Pre-Pack Popcorn Flower | quarter | $32$4529% off | $4.57/g | High Profile X Budega of Roslindale Dispensary Roslindale · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |