| 1 | Golden Lemons-56g Pre-Ground TAC 32.14% Flower | each | $110 | $1.96/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Chem Chillz-56g Pre-Ground TAC 28.20% Flower | each | $110 | $1.96/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grape Bubblegum-56g Pre-Ground TAC 26.08% Flower | each | $110 | $1.96/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mac Stomper-56g Pre-Ground TAC 34.9% Flower | each | $110 | $1.96/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | The Dub-56g Pre-Ground TAC 33.27% Flower | each | $140 | $2.50/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Chem Dog-56g Pre-Ground TAC 32.12% Flower | each | $140 | $2.50/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Oregon Lemons-56g Pre-Ground TAC 30.22% Flower | each | $140 | $2.50/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Melonade Gibson-56g Pre-Ground TAC 32.20% Flower | each | $140 | $2.50/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Congolese Kush-14g Shake TAC 26.72% Flower | each | $40 | $2.86/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Twin Flames-14g Pre-Ground TAC 31.70% Flower | each | $45 | $3.21/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Whiplash-14g Pre-Ground TAC 33.39% Flower | each | $45 | $3.21/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Meyer Hashsky-14g Pre-Ground TAC 33.82% Flower | each | $45 | $3.21/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Honey Banana-14g Pre-Ground TAC 34.4% Flower | each | $45 | $3.21/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Pineapple Donut-14g Pre-Ground TAC 33.32% Flower | each | $45 | $3.21/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Pineapple Junky-7g Shake TAC: 29.11% Flower | each | $24 | $3.43/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Mandarin Cookies Small Buds | 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Lemon Zephyr-7g Pre-Ground TAC 34.57% Flower | each | $25 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Cranberry Z-7g Pre-Ground TAC 25.47% Flower | each | $25 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Hypothermia #1-7g Pre-Ground TAC 30.41% Flower | each | $25 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Trifecta-7g Pre-Ground TAC 24.78% Flower | each | $25 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Meat Glue-14g Popcorn TAC 20.87% Flower | each | $50 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Chalice-14g 1:1 THC:CBD TAC 22.74% Flower | each | $50 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Trop Cherry-14g Pre-Ground TAC 20.28% Flower | each | $50 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Blueberry Cookies-14g Pre-Ground TAC 23.34% Flower | each | $50 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Farmer's Cut | Churro Drop | Flower | 28G | each | $100 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Farmer's Cut | Gas-O-Lina | Flower | 28G | each | $100 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Farmer's Cut | Planet of the Grapes | Flower | 28G | each | $100 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Farmer's Cut | Powder Peach | Flower | 28G | each | $100 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Tamarindo-28g TAC 23.66% Flower | each | $100 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G | each | $100 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Oreoz-28g TAC 29.17% Flower | each | $100 | $3.57/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Farmer's Cut | Pink Lemonade Gelato | Smalls | 14G | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Strawberry Glue-14g TAC 27.32% Flower | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Pura Vida-14g Popcorn TAC 34.6% Flower | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Smalls | 14G | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Lemon Batter-14g TAC 26.23% Flower | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Night Terror OG-14g TAC 30.3% Flower | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Blue Zushi-14g Popcorn TAC 30.6% Flower | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Platinum Garlic-14g TAC 23.88% Flower | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Mule Fuel-14g TAC 27.32% Flower | each | $55 | $3.93/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |