| 1 | Simply Herb | Mango Tango | Cartridge 1G | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | &Shine 1g Cartridge - Mango | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | &Shine | Ghost Train Haze | Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | &Shine | Berry Gelato | Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cali-Blaze | Blue Muffin | Live Resin Disposable | 1g | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cali-Blaze | Grape | Live Resin Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | &Shine 1g Cartridge - Durban Poison | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | PAX Era | Slate | Vaporizer | each | $20 | $20/piece | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Gazzurple | Full Spectrum Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Poddy Mouth | Full Spectrum Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | &Shine | Pineapple Express | Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | &Shine | Strawberry Cough + Strawberry | Disposable Vape Pen | 1000mg | each | $25 | $25/piece | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | &Shine | Apple Fritter | Disposable Vape Pen | 1000mg | each | $25 | $25/piece | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | &Shine | OG Kush + Rainbow Candy | Disposable Vape Pen | 1000mg | each | $25 | $25/piece | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | &Shine | Skywalker | Cartridge | 1g | each | $25 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Bubba gum | AIO | 1g | each | $25 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | each | $50 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Elderflower | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | each | $50 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Stonefruit | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | each | $50 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | each | $50 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | each | $50 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Alpine Strawberry | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | each | $50 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | each | $50 | $25/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Vanilla Chai X Berry Blast - Dual Chamber Disposable Vape - 2g | each | $55 | $27.50/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Citrus Slushy & Electric Apple | Disposable | 2g Vape Pens | each | $55 | $27.50/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Lemon Cherry Gelato x Sunset Sherbet - Dual Chamber Disposable Vape - 2g | each | $55 | $27.50/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Stonefruit | Flavor Line | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | White Widow | Strain Collection | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Night Cap | Strain Collection | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Berkshire Gold | Flavor Line | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Space Queen | Strain Collection | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Elderflower | Flavor Line | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Mandarin Orange | Flavor Line | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Red Headed Stranger | Strain Collection | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Lemon Lift-Off 1g All-In-One | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Americano | Flavor Line | Cart | 1.0g | each | $28 | $28/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | The Botanist | Bold Pina Colada | Disposable | 1g | each | $30 | $30/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Sour Tangie - Disposable Vape - 1g | each | $30 | $30/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | RYTHM Live Rosin (Solventless) Cartridge - Bananaconda 500mg | each | $30 | $30/piece | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Double Krush | Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | Pioneer Valley Trading Company Southwick Southwick · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |