| 1 | Platinum Gelatti | Ground | 7g | each | $15 | $2.14/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Bubble Bath Shake 7g | each | $15 | $2.14/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Slurty3 Shake | 7g Flower | each | $15 | $2.14/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Gastro Pop | Ground | 7g | each | $15 | $2.14/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Citrus Blossoms Shake | 7g Flower | each | $15 | $2.14/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Indica Shake 7g | each | $15 | $2.14/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Frigid OG | Ground | 14g Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Slurty3 | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Mimosa | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Indigo | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Tangie Runtz | Big Buds | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Gary Payton - 3.5g (Discounts Excluded) Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | OM Shake 7g (H) Blackberry Runtz Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | OM Shake 7g Glitter Bomb Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | OM Shake 7g (H) Lemon Pastries Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | OM Shake 7g (H) Super Boof Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | OM Shake 7g Motorbreath Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | OM Shake 7g (H) Cheddar Jack Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Good Life | 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Rainbow Road | 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Maui Wowie | Smalls | 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Blueberry Cupcake x Vanilla Frosting | 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Trillianz | 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Maui True Blood Smalls | 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Berry Gelato | Shake | 7g | each | $25 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Chocolate OG Flower 7g | each | $25 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | The 4th Kind | Big Buds | 7g | each | $25 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | | Quarter Ounce | Vineyard Vibes | 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | | Quarter Ounce | Mother Truffle | 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Quarter Ounce | Blue Neptune | 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Canal Street Runtz | Smalls | 7g | each | $25 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | RITUAL | Cinderella Pineapple | Popcorn Buds | 14g | each | $50 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | K Dynamite | Smalls | 14g Flower | each | $50 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | RITUAL | Bacio Gelato | Popcorn Buds | 14g | each | $50 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Commando | 28g Small Flower Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Gas Smack | 28g Small Flower Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Kush Fumez | 28g Small Flower Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Durban Margy | Big Buds | 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Botera Taunton - Recreational Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Red Bullz - 3.5g (Discount Excluded) Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Cheddar Jack - 3.5g (Discount Excluded) Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Medicine Man Premium Cannabis Dispensary Taunton · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |