Cheapest flower in Tyngsborough, MA
Cheapest right now: Sherb BX at House Premium Cannabis — $110 ($3.93 per gram)
124 comparable flower listings at 1 Tyngsborough dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sherb BX Flower | ounce | $110 | $3.93/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Rainbow Chip Flower | ounce | $110 | $3.93/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | GG4 Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Garlic Juice Flower | ounce | $120 | $4.29/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Sweet Realm | Shinigami | 3.5g Flower Realm Cannabis · Flower | ounce | $120 | $4.29/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Earth Realm | Pie Guy | 28g Flower Realm Cannabis · Flower | ounce | $120 | $4.29/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Mauve Mochi Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Tamarindo Flower | quarter | $35 | $5/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Purple Peachy Trainwreck | Flower | 14g The Botanist · Flower | half ounce | $70 | $5/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | The Botanist | Candy Margy | Smalls | 14g The Botanist · Flower | half ounce | $70 | $5/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | The Botanist | LA Pop Rockz | Smalls | 14g The Botanist · Flower | half ounce | $70 | $5/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Lemon Biscotti Sundae | Flower | 14g The Botanist · Flower | half ounce | $70 | $5/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | The Botanist | Cherry Berry Latte | Flower | 28g The Botanist · Flower | half ounce | $70 | $5/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | The Botanist | Roasted Garlic Margy | Flower | 14g The Botanist · Flower | half ounce | $70 | $5/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Runtz of Eden | Flower | 14g The Botanist · Flower | half ounce | $70 | $5/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | MAC V2 | Big Buds | 3.5g Sanctuary Medicinals · Flower | eighth | $20 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Chem D Flower | eighth | $20 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Maui Wowie Flower | eighth | $20 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Reckless Driver Flower | quarter | $40 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Gold Dust #4 Flower | quarter | $40 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Tasty Trees | Flower | 7g The Botanist · Flower | quarter | $40 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Deli-Jelly Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Lipsmackers | Smalls | 14g Your Highness · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Honey Banana Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Bluephoria Smalls Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Lemon Jam - Lemon Pastries Smalls Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Zsweet Inzanity Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Trop Cherry Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Purple Chem | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Platinum Cherries | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Zoap Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Muff Berry | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Bounty Hunters Realm | GMO Pie | 28g Flower Realm Cannabis · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Toxic Taffy Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Cartoons and Cereal | Big Buds | 3.5g Mac · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Chem D & White Fire | Flower | 3.5g The Botanist · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | The Botanist | Pink Truffle | Flower | 3.5g The Botanist · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Chicken N' Waffles Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Amnesia Haze | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Chocolope Flower | eighth | $25 | $7.14/g | House Premium Cannabis Tyngsborough · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Tyngsborough flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Tyngsborough price: $7.14 per gram (middle of $5–$10). That works out to about $24.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Tyngsborough publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Tyngsborough price data: cheapest weed in Tyngsborough, cheap ounces, Tyngsborough flower price index, Tyngsborough deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.