Cheapest infused pre-rolls in Webster, MA
Cheapest right now: Water Mountain Queen | Joint | 1g at Webster Lake Cannabis — $8 ($8 per gram)
110 comparable infused pre-rolls listings at 1 Webster dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Water Mountain Queen | Joint | 1g No. 9 · Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blueberry Cupcake | Joint | 1g No. 9 · Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cali-Blaze | Strawberry | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $13 | $10.83/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $13 | $10.83/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cali-Blaze | Key Lime Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $13 | $10.83/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $13 | $10.83/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Tigers Breath (H) | Fire Styxx | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Ah-Nee-Paahhh-Mmaaa (S) | Fog Cutter | 0.5g 2pk Infused Pre- Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Shirley Temple (IH) | Twisted | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | purple grapewreck | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | 1G Fire Styxx | Pink Panther | Glorious Cannabis Co. Glorious Cannabis Company · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Cotton Candy (S) | Wavez | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Bali Hai Mai Tai | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Pineapple Express | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Creme De Orange (H) | Twisted | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Cujo's Revenge | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Watermelon Mojito | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Peaches N Cream (S) | Wavez | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Peach Nectar (S) | Fog Cutter | 0.5g 2pk Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Acai Berry (I) | Fog Cutter | 0.5g 2pk Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Passion Fruit (S) | Wavez | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Fenway Funk (I) | Fog Cutter | 0.5g 2pk Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Snozzberry | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Fire Styxx Razzberry Diesel Infused - Infused Pre Roll - 1G Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Mystic Mango #2 (H) | Fog Cutter | 0.5g 2pk Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Midnight Berry (H) | Fire Styxx | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Wavez | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Sour Tangie | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Mango (H) | Wavez | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Lemonade (H) | Twisted | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Lemon Slushie | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Kosher Tangie (I) | Fog Cutter | 0.5g 2pk Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Red Berry Sherb | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Grape Escape - Infused Pre Roll - 1G Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Strawberry Lemonade | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Blueberry Muffin (IH) | Twisted | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Blue Razz (H) | Twisted | 1g Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Blue Raspberry | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Tarantula Infused Joint | 1g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Cali-Blaze | Watermelon | Tarantula Infused Joint | 1g Cali-Blaze · Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Webster infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Webster price: $18 per gram (middle of $12–$20). That works out to about $63 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Webster publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Webster price data: cheapest weed in Webster, cheap ounces, Webster flower price index, Webster deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.