| 1 | Cheddar Cheese (I) | Ozone | 14g Flower Vape Pens | half ounce | $60 | $4.29/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Simply Herb | Cherry Limeade | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Simply Herb | Grape Escape | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Simply Herb | Mango Tango | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Super Sour Diesel (S) | Ozone | 1g 510 Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Simply Herb | Dungeons & Dragonfruit | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cider Apple Slap (H) | Simply Herb | 1g 510 Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Simply Herb | Bubble Trouble | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Maine Blueberry | Disposable | 2g | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | bali hai mai tai | Disposable | 2g | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Banana Fluff | Disposable | 2g | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Blue Dream (S) | Juice Box | 2g Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Cape Cod Cranberry (S) | Juice Box | 2g Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Cujo's Revenge | Disposable | 2g | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Kosher Tangie (I) | Juice Box | 2g Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Peach Nectar (S) | Juice Box | 2g Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | purple grapewreck | Disposable | 2g | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Red Berry Sherb (S) | Juice Box | 2g Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Yellow Kiwi Kush (I) | Juice Box | 2g Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | White Widow | Strain Collection | Cart | 1.0g | gram | $28 | $28/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Red Headed Stranger | Strain Collection | Cart | 1.0g | gram | $28 | $28/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Skywalker OG (I) | The Cure Company | 1g Disposable Cartridge Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Pink Lemonade Blast (S) | Simply Herb | 1g Disposable Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Papaya (H) | The Cure Company | 1g Disposable Cartridge Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Orange Creamsicle (S) | Simply Herb | 1g Disposable Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Cotton Candy Crush (H) | Simply Herb | 1g Disposable Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Cherry Lime (S) | Cali-Blaze | 1g Live Resin Disposable Cartridge Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Cape Coddah (H) | Simply Herb | 1g Disposable Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Live Resin Disposable | 1g | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cali-Blaze | Tropical Smoothie | Live Resin Disposable | 1g | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cali-Blaze | Grape | Live Resin Disposable | 1g | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cali-Blaze | Blueberry | Live Resin Disposable | 1g | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Bubble Gum (I) | Cali-Blaze | 1g Live Resin Disposable Cartridge Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | BRIQ 2 Flavor Series Pink Lemonade 1g | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | BRIQ 2 Flavor Series Grape Ape 1g | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Apple Gelato (H) | The Cure Company | 1g Disposable Cartridge Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Blackberry Spritz (I) | Simply Herb | 1g Disposable Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Banana Runtz - Disposable Vape - 1g | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Rootbeer Float (I) | Simply Herb | 1g Disposable Vape Pens | gram | $32.50 | $32.50/g | Webster Lake Cannabis Webster · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |