Cheapest pre-rolls in West Roxbury, MA
Cheapest right now: Chocolope at Lowkey Weed Dispensary Boston — $5 ($5 per gram)
43 comparable pre-rolls listings at 1 West Roxbury dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chocolope Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Italian Ice | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Mango Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Vanarchy Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Orange Zest Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Peanut Butter & Jelly | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Super Boom | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Jelly Stick | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Purple Sunset Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Chubby Chaser | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Cali-Blaze | Star Killer | OG Joint | 1g Cali-Blaze · Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Motorbreath Preroll Pack Pre-rolls | 5 g | $25 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Pre-Roll Pack (9pk) - Chocolope Pre-rolls | 9 g · 9-pack | $50 | $5.56/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Pre-Roll Pack | Soap | 1g (9pk) Pre-rolls | 9 g · 9-pack | $50 | $5.56/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Bob Hope Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Glitter Bomb | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Rainbow Belts | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Kush Mints | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Banana Land Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Permanent Marker | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Taste The Rainbow | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Cap Junky | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | MAC #1 (Caps Cut) | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Skywalker OG BX1 Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Skunk Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Cookie Crumbs Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | BTY OG Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Banoreoz | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Rainbow Chip Pre-rolls | 1/2 g | $4 | $8/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | RS-11 x Obama Runtz | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Guava Biscotti | Joints | 1g each | 3pk Breathe Free · Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $25 | $8.33/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Lemon Cherry Pie | Joints | 1g each | 3pk Breathe Free · Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $25 | $8.33/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Pie Hole - 0.5g 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $30 | $8.57/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Cap Junky Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Kush Cream Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Zeclair Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | London Jelly Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Red Taffi | Joint | 1g Breathe Free · Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Orange Chemeleon Pre-Roll | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Truffle Pops | Joints | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How West Roxbury pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical West Roxbury price: $7 per gram (middle of $5–$10). That works out to about $24.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in West Roxbury publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More West Roxbury price data: cheapest weed in West Roxbury, cheap ounces, West Roxbury flower price index, West Roxbury deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.