Cheapest flower in West Roxbury, MA
Cheapest right now: Shake | Goldbars #6 at Lowkey Weed Dispensary Boston — $45 ($3.21 per gram)
83 comparable flower listings at 1 West Roxbury dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shake | Goldbars #6 Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Lobzter - 3.5g Bostica · Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lemon Cherry Sherbert - Shake/Trim Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Alien Marker Shake/Trim Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Shake | Chocolope Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Applescotti Shake/Trim Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Purple Push Pop Shake/Trim Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Super Boof Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Shake | Creamsicle Runtz Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Bob Hope (Smalls) Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Pineapple Express (smalls) Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | NEA Fire | Sour Tsunami | Flower | 3.5G northeast alternatives · Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | GG4 | Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Guavanade Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Grape Gas Flower | gram | $5 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Popcorn Nugs | Orange Cookies Flower | quarter | $35 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Popcorn Nugs | Runtz X Permanent Marker #9 Flower | quarter | $35 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Popcorn Nugs | Peanut Butter Breath X GG4 Flower | quarter | $35 | $5/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Pink Breath Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Lemon Cake | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Boardwax Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | 10G's | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Sherbert Honey Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Chimera 3.5 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Red Bullz | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Hella Jelly Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Tartz | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Afghani Kush Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | MJ Mintz Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | MAC 1 | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Lemon Sportif Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Gello Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Blue Thousand 9 | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Tropicanna Banana Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Black Ice Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Crossbow Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Jelly Rancher Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Clemenberry Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Dante's Inferno - 3.5g Bostica · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Purple Starfruit - 3.5g Bostica · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Lowkey Weed Dispensary Boston West Roxbury · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How West Roxbury flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical West Roxbury price: $7.14 per gram (middle of $4–$10). That works out to about $24.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in West Roxbury publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More West Roxbury price data: cheapest weed in West Roxbury, cheap ounces, West Roxbury flower price index, West Roxbury deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.