| 1 | Mimosa | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $45 | $22.50/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Watermelon Ice Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $45 | $22.50/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Honeydew Disposable Vape Pens | 2 g | $45 | $22.50/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sweet Island Skunk | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $45 | $22.50/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Strawberry Banana | Cartridge | 1g | gram | $24 | $24/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Relax Lavender Vanilla Disposable Vape Pen Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Orange Creamsicle Disposable Vape Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Release and Reform Sour Jack Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Mango Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Moonbow Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Durban Poison Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Pink Lemonade Blast Disposable Vape Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Cotton Candy Crush Disposable Vape Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Simply Herb | Dungeons & Dragonfruit | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cherry-Lime Go-Time | Disposable | 1g | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Simply Herb | Tropical Thunder | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Simply Herb | Watermelon Sangria | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Sour Tangie | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Brunch Orange | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Killer Kiwi Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Simply Herb | Bubble Trouble | Cartridge 1G | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | POG Juice Disposable Vape Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Purple Punch | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Passion Fruit Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Razberry Blitz Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Super Lemon Haze Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Black Cherry | Counting Sheep 1:4 CBN:THC Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Me Time Berry | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Bahama Mama Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Tupelo Honey Disposable Vape Pen Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Willy Wonka | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | LKY Charmz Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Mango Dragon Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Yoda OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Pink Gelato | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Strawberry Cereal Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Bomb Popz Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Blueberry Dream Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Blue Dream Oil Cartridge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Blackberry Spritz Oil Cartidge Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Diem Cannabis Dispensary Worcester Worcester · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |