Cheapest weed in Aitkin, MN
31 Aitkin menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in Aitkin
See all flower prices →Cheapest right now: GP Triks F7 | 3.5g at Farmer's Cannabis Co. — $54.99 ($15.71 per gram) · 11 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GP Triks F7 | 3.5g Flower | each | $54.99 | $15.71/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Flower-IX | RCWM | Sunset Tea | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pre-Packaged-IX | Unbound | Orangade | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Eighth Ounce Jar Dried Flower-IX | Dizgo Collective | Blue Dream | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Garlic Jam-IX | Wright Way Farms | Garlic Jam | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Flower-IX | RCWM | Lemon Cherry Gelato | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Gruntz | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Gummibears-IX | Wright Way Farms | Gummibears | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Aitkin
See all edibles prices →Cheapest right now: 1:1 THC:CBD Gummies | 50mg | 10ct | 5mg/ea at Farmer's Cannabis Co. — $18 ($36 per 100mg of THC) · 7 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1:1 THC:CBD Gummies | 50mg | 10ct | 5mg/ea Edibles | each · 10-pack · 50mg THC | $18 | $36/100mg THC | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | SKÅL Slabs | Maui Wowie | 5mg THC | 5mg CBC | 20mg CBG |10ct Edibles | each · 10-pack · 20mg THC | $16.99 | $84.95/100mg THC | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | SKÅL Slabs | White Cherry Freeze | 5mg THC | 5mg CBC | 20mg CBG |10ct Edibles | each · 10-pack · 20mg THC | $16.99 | $84.95/100mg THC | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | SKÅL Slabs | Strawberry Shortcake | 5mg THC | 5mg CBC | 20mg CBG |10ct Edibles | each · 10-pack · 20mg THC | $16.99 | $84.95/100mg THC | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | CBD FX | Calming Dog Chews | 20mg CBD Edibles | each · 20mg THC | $34.99 | $174.95/100mg THC | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | CBD FX | Hip & Joint | Soft Chews for Dogs | 20mg CBD Edibles | each · 20mg THC | $34.99 | $174.95/100mg THC | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Retro Bakery | Retro Nights | Mixed Berry | 8mg CBN | 5mg THC Edibles | each · 8mg THC | $14.99 | $187.38/100mg THC | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Aitkin
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: First Class Funk | Joints | 1g at Farmer's Cannabis Co. — $16.99 ($16.99 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | First Class Funk | Joints | 1g Pre-rolls | each | $16.99 | $16.99/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Medusa | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | each · 2-pack | $16.99 | $16.99/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Aitkin flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Aitkin →Discounted items across Aitkin menus, newest first.
Best dispensaries in Aitkin →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (9 items at 1 store), edibles (7 items at 1 store), vape pens (2 items at 1 store), pre-rolls (2 items at 1 store) in Aitkin — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.