Cheapest flower in Aitkin, MN
Cheapest right now: GP Triks F7 | 3.5g at Farmer's Cannabis Co. — $54.99 ($15.71 per gram)
11 comparable flower listings at 1 Aitkin dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GP Triks F7 | 3.5g Flower | each | $54.99 | $15.71/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Flower-IX | RCWM | Sunset Tea | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pre-Packaged-IX | Unbound | Orangade | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Eighth Ounce Jar Dried Flower-IX | Dizgo Collective | Blue Dream | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Garlic Jam-IX | Wright Way Farms | Garlic Jam | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Flower-IX | RCWM | Lemon Cherry Gelato | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Gruntz | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Gummibears-IX | Wright Way Farms | Gummibears | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Flower-IX | RCWM | Gastro Pop | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Face Fat-IX | Wright Way Farms | Face Fat | 3.5g Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | TriCross | Big Buds | 3.5g Dizgo Collective · Flower | each | $57.99 | $16.57/g | Farmer's Cannabis Co. Aitkin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Aitkin flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Aitkin price: $16.57 per gram (middle of $16.57–$16.57). That works out to about $58 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Aitkin publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Aitkin price data: cheapest weed in Aitkin, cheap ounces, Aitkin flower price index, Aitkin deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.