Cheapest pre-rolls in Andover, MN
Cheapest right now: Grasslandz | Glue 31 (GG31) | Joint | 1g at Litt Dispensary — $15 ($15 per gram)
12 comparable pre-rolls listings at 1 Andover dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grasslandz | Glue 31 (GG31) | Joint | 1g Grasslandz · Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Mr. Birch - Big Stick - White Meridian 1g Preroll Pre-rolls | each | $17 | $17/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Avion - 1g Preroll - Zesty Parm Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Avion - 1g Preroll - Alien Lights Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Flor - Fog Dog - 1g Preroll Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Dizgo - Hyperion Preroll (2) 0.5g Pre-rolls | each | $14 | $28/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Flor - Fog Dog - Single 0.35g Preroll Pre-rolls | each | $10 | $28.57/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Northpark - Gummibears - (3ct) 1g Prerolls Pre-rolls | each · 3-pack | $40 | $40/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Northpark - Frodo Squeeze - (3ct) 1g Prerolls Pre-rolls | each · 3-pack | $40 | $40/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Dizgo - Top Gun Preroll (3) 0.33g Pre-rolls | each | $16 | $48.48/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Flor - Fog Dog - (2) 0.35g Prerolls Pre-rolls | each | $20 | $57.14/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Unbound - Frosted Runtz - 5ct 0.5g Prerolls Pre-rolls | each · 5-pack | $36 | $72/g | Litt Dispensary Andover · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Andover pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Andover price: $28.29 per gram (middle of $17.10–$56.28). That works out to about $99.02 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Andover publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Andover price data: cheapest weed in Andover, cheap ounces, Andover flower price index, Andover deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.