Cheapest weed in Breckenridge, MN
135 Breckenridge menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in Breckenridge
See all flower prices →Cheapest right now: HiFlyer | 7gm at Green Apple Cannabis — $84 ($12 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HiFlyer | 7gm Flower | quarter | $84 | $12/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Frodo Squeeze Flower | eighth | $43 | $12.29/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pink Lemonade | 4gm Flower | 4 g | $54 | $13.50/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sunset Tea | 3.5gm Flower | eighth | $48 | $13.71/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cap Junky | 3.5gm Flower | eighth | $49 | $14/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Mac Stomper Flower | 4 g | $56 | $14/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Fight Club | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $56 | $14/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Jelly Breath | 3.5gm Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Breckenridge
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Grav Gem-In-Eye Vape Pen - | Black | at Green Apple Cannabis — $19.99 ($19.99 per cartridge) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grav Gem-In-Eye Vape Pen - | Black | Vape Pens | each | $19.99 | $19.99/piece | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grav Gem-In-Eye Vape Pen - | Midnight Blue | Vape Pens | each | $19.99 | $19.99/piece | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grav Gem-In-Eye Vape Pen - | White | Vape Pens | each | $19.99 | $19.99/piece | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grav Gem-In-Eye Vape Pen - | Cayenne | Vape Pens | each | $19.99 | $19.99/piece | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Breckenridge
See all edibles prices →Cheapest right now: Wyld CBD Gummies - | Raspberry | 40ct | 1000mg at Green Apple Cannabis — $49.95 ($5 per 100mg of THC) · 50 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wyld CBD Gummies - | Raspberry | 40ct | 1000mg Edibles | each · 40-pack · 1000mg THC | $49.95 | $5/100mg THC | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blackberry CBD Gummies | 1000mg | 40pk | 25mg/ea WYLD · Edibles | each · 40-pack · 1000mg THC | $49.95 | $5/100mg THC | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Wyld CBD Gummies - | Peach | 40ct | 1200mg Edibles | each · 40-pack · 1200mg THC | $59.95 | $5/100mg THC | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Wyld CBD Gummies - | Pear | 40ct | 1200mg Edibles | each · 40-pack · 1200mg THC | $59.95 | $5/100mg THC | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | BLNCD CBD Gummies - | Full Spectrum Sleep | 750mg Edibles | each · 750mg THC | $44.95 | $5.99/100mg THC | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | BLNCD CBD Gummies - | Full Spectrum | 750mg Edibles | each · 750mg THC | $44.95 | $5.99/100mg THC | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Wyld CBD Gummies - | Elderberry | 20ct | 600mg Edibles | each · 20-pack · 600mg THC | $39.95 | $6.66/100mg THC | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Wyld CBD Gummies - | Peach | 20ct | 600mg Edibles | each · 20-pack · 600mg THC | $39.95 | $6.66/100mg THC | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Breckenridge
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Frodo Squeeze 3-Pack | 3gm at Green Apple Cannabis — $40 ($13.33 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Frodo Squeeze 3-Pack | 3gm Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gummibears 3-pack | 3gm Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Breckenridge flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Breckenridge →Discounted items across Breckenridge menus, newest first.
Best dispensaries in Breckenridge →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank vape pens (8 items at 1 store), flower (8 items at 1 store), pre-rolls (2 items at 1 store) in Breckenridge — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.