Cheapest pre-rolls in Breckenridge, MN
Cheapest right now: Frodo Squeeze 3-Pack | 3gm at Green Apple Cannabis — $40 ($13.33 per gram)
2 comparable pre-rolls listings at 1 Breckenridge dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Frodo Squeeze 3-Pack | 3gm Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gummibears 3-pack | 3gm Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | Green Apple Cannabis Breckenridge · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Breckenridge pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Breckenridge price: $13.33 per gram (middle of $13.33–$13.33). That works out to about $46.66 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Breckenridge publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Breckenridge price data: cheapest weed in Breckenridge, cheap ounces, Breckenridge flower price index, Breckenridge deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.