Cheapest pre-rolls in Edina, MN
Cheapest right now: STL Fog Dog Preroll 2pk 0.7g 4803513883 at Minnesota Canna — $20 ($2 per gram)
58 comparable pre-rolls listings at 3 Edina dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | STL Fog Dog Preroll 2pk 0.7g 4803513883 Pre-rolls | 7/10 g · 2-pack | $20 | $2/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | STL Fog Dog Preroll 2pk 0.7g 4803513883 Pre-rolls | 7/10 g · 2-pack | $20 | $2/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | &Shine | Jack's Delight | Pre-Roll 5-Pack | 2.5g &SHINE · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21$2825% off | $8.40/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | &Shine | Jack's Delight | Pre-Roll 5-Pack | 2.5g &SHINE · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21$2825% off | $8.40/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Runtz | Mini Joints | 0.35g each | 5pk Dogwalkers · Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $19.50$2625% off | $11.14/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Runtz | Mini Joints | 0.35g each | 5pk Dogwalkers · Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $19.50$2625% off | $11.14/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | GTI Afternoon Delight 5pk Pre-Roll Pack 1.75g 5715218425 Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $19.50$2625% off | $11.14/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | GTI Afternoon Delight 5pk Pre-Roll Pack 1.75g 5715218425 Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $19.50$2625% off | $11.14/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | VIR Fried Ice Cream Pre-Roll 1g 7163455138 Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | VIR Hellcat Pre-Roll 1g 9929704398 Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | VIR Hellcat Pre-Roll 1g 9929704398 Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | VIR Fried Ice Cream Pre-Roll 1g 7163455138 Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | VIR Kabuki Sour Pre-Roll 1g 2209074655 Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | VIR Kabuki Sour Pre-Roll 1g 2209074655 Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | GTI Granny Candy 5pk Pre-Roll Pack 1.75g 3789924110 Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $22.50$3025% off | $12.86/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | GTI Granny Candy 5pk Pre-Roll Pack 1.75g 3789924110 Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $22.50$3025% off | $12.86/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | UBC Frosted Runtz 5pk Pre-Roll Pack 2.5g 8588384806 Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | UBC Frosted Runtz 5pk Pre-Roll Pack 2.5g 8588384806 Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | GTI VelcroZ Pre-Roll 0.75g 6080253356 Pre-rolls | 3/4 g | $11.25$1525% off | $15/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | GTI VelcroZ Pre-Roll 0.75g 6080253356 Pre-rolls | 3/4 g | $11.25$1525% off | $15/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | DZG Orion Pre-Roll 1g 5456963726 Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | DZG TriCross Preroll 2pk 1g 2626098484 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | DZG TriCross Preroll 2pk 1g 2626098484 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | DZG Top Gun Preroll 3pk 1g 7265217353 Pre-rolls | gram · 3-pack | $15 | $15/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | DZG Top Gun Preroll 2pk 1g 1872244165 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | DZG Orion Pre-Roll 1g 5456963726 Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | DZG Medusa Preroll 2pk 1g 1686441250 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | DZG Hyperion Preroll 2pk 1g 4285538680 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | DZG Blue Dream Preroll 2pk 1g 2822471486 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | DZG Medusa Preroll 2pk 1g 1686441250 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | DZG Hyperion Preroll 2pk 1g 4285538680 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | DZG Blue Dream Preroll 2pk 1g 2822471486 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | DZG Top Gun Preroll 3pk 1g 7265217353 Pre-rolls | gram · 3-pack | $15 | $15/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | DZG Top Gun Preroll 2pk 1g 1872244165 Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Orion | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | each · 2-pack | $16 | $16/g | Pot Mama's Edina · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | DZG TriCross Preroll 3pk 1g 5555633266 Pre-rolls | gram · 3-pack | $16 | $16/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | DZG TriCross Preroll 3pk 1g 5555633266 Pre-rolls | gram · 3-pack | $16 | $16/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | LKF Private Party Pre-Roll 1g 8816078026 Pre-rolls | gram | $17 | $17/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Fight Club | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $17 | $17/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Grasslandz | Blueberry Muffin | Joint | 1g Grasslandz · Pre-rolls | gram | $17 | $17/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Edina pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Edina price: $15 per gram (middle of $11.14–$26). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Edina publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Edina price data: cheapest weed in Edina, cheap ounces, Edina flower price index, Edina deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.