Cheapest flower in Edina, MN
Cheapest right now: VIR Durban Dream 7g 4678247336 at Edina Canna — $37.50 ($5.36 per gram)
110 comparable flower listings at 3 Edina dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VIR Durban Dream 7g 4678247336 Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | VIR Durban Dream 7g 4678247336 Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | GTI Brownie Scout 7g 8637015855 Flower | quarter | $41.25$5525% off | $5.89/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | GTI Brownie Scout 7g 8637015855 Flower | quarter | $41.25$5525% off | $5.89/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Glitter Bomb | Big Buds | 3.5g Vireo · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | VIR Hellcat 3.5g 2929472127 Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Black Maple | Big Buds | 3.5g Vireo · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Super Boof | Big Buds | 3.5g Vireo · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | GTI Mystic Mint 3.5g 5240040755 Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | GTI Mystic Mint 3.5g 5240040755 Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | VIR Hellcat 3.5g 2929472127 Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Glitter Bomb | Big Buds | 3.5g Vireo · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Super Boof | Big Buds | 3.5g Vireo · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Black Maple | Big Buds | 3.5g Vireo · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | RYTHM 3.5g Durban Z (S) RYTHM · Flower | eighth | $32.25$4325% off | $9.21/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | RYTHM 3.5g Durban Z (S) RYTHM · Flower | eighth | $32.25$4325% off | $9.21/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | LKF Pine Soul Flower | 4 g | $42$5524% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Donny Burger | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Fight Club | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | GG4 | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Grape Canyon Zkittlez | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5828% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Grape Cream Cake | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5828% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | grapes n cream | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5524% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | LKF Barnyard High Test 4g 8503104628 Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | LKF Mac Stomper Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | LKF Orange Runtz Flower | 4 g | $42$5625% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | LKF Pink Lemonade Flower | 4 g | $42$5524% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | LKF Sunset Sherbert 4g 1500866910 Flower | 4 g | $42$5524% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | LKF Terp Poison 4g 1748668053 Flower | 4 g | $42$5524% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | LKF Tropicana Cherry 4g 1304167446 Flower | 4 g | $42$5524% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Permanent Marker | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5524% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Poison Gushers | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5625% off | $10.50/g | Minnesota Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Donny Burger | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Fight Club | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | GG4 | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Grape Canyon Zkittlez | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5828% off | $10.50/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Grape Cream Cake | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5828% off | $10.50/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | grapes n cream | Big Buds | 4g Flower | 4 g | $42$5524% off | $10.50/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | LKF Barnyard High Test 4g 8503104628 Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | LKF Mac Stomper Flower | 4 g | $42$5726% off | $10.50/g | Edina Canna Edina · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Edina flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Edina price: $12 per gram (middle of $8.57–$14.29). That works out to about $42 an eighth.
- 98.2% of priced flower listings in Edina publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Edina price data: cheapest weed in Edina, cheap ounces, Edina flower price index, Edina deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.