Cheapest pre-rolls in Luverne, MN
Cheapest right now: Orion 0.35g 2pk Pre Rolls at Coastless Dispensary - Luverne — $12 ($1.20 per gram)
27 comparable pre-rolls listings at 1 Luverne dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Minnesota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orion 0.35g 2pk Pre Rolls Pre-rolls | 7/10 g · 2-pack | $12 | $1.20/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Johnny Diamonds 0.35g 5pk Pre Rolls Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $26 | $14.86/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Uptown Tart 0.35g 5pk Pre Rolls Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $26 | $14.86/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Gush Kush 0.35g 5ct Pre Roll Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $26 | $14.86/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Double Sour Grape 0.35 g 5pk Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $26 | $14.86/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | OG Kush | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Orion | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Johnny Diamonds 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Illemonati 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Medusa | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Double Sour Grape 1 g Pre Roll Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | MAC V2 | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Blue Dream | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Purple Ice Water | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Alien Lights 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Top Gun | Minis | 0.5g each | 2pk Dizgo Collective · Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Gush Kush 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | TriCross 0.33g 3pk Pre Rolls Pre-rolls | gram · 3-pack | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | First Class Funk | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | TriCross 0.5g 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Uptown Tart 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Orangade 0.5g 5pk Pre Rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Blue Runtz 0.5g 5pk Pre Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | MAC V2 0.5g 5pk Pre Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Beach Grapes 0.5g 5pk Pre Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Coastless Dispensary - Luverne Luverne · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Luverne pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Luverne price: $16 per gram (middle of $14.86–$16). That works out to about $56 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Luverne publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Luverne price data: cheapest weed in Luverne, cheap ounces, Luverne flower price index, Luverne deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.