| 1 | Off The Path Cannabis | Gelatti | Big Buds | 28g | ounce | $218.46 | $7.80/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Off The Path Cannabis | Ice Cream Cake | Big Buds | 28g | ounce | $242.73 | $8.67/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Off The Path Cannabis | White Runtz | Big Buds | 28g | ounce | $242.73 | $8.67/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Off The Path Cannabis | Blueberry Cheesecake | Big Buds | 28g | ounce | $291.26 | $10.40/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Off The Path Cannabis | Amaretto Mintz | Big Buds | 28g | ounce | $291.26 | $10.40/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Off The Path Cannabis | Acapulco Gold | Big Buds | 28g | ounce | $291.26 | $10.40/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Off The Path Cannabis | Black Cherry Kush | Big Buds | 28g | ounce | $291.26 | $10.40/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Off The Path Cannabis | Pineapple Express | Big Buds | 28g | ounce | $291.26 | $10.40/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Off The Path Cannabis | Lemon Cherry Gelato | Big Buds | 28g | ounce | $310.68 | $11.10/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Off The Path Cannabis | Blue Dream | Big Buds | 28g | ounce | $310.68 | $11.10/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Off The Path Cannabis | Super Boof | Big Buds | 28g | ounce | $310.68 | $11.10/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Off The Path Cannabis | High Society OG | Big Buds | 28g | ounce | $310.68 | $11.10/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Off The Path Cannabis | Godfather OG | Big Buds | 28g | ounce | $310.68 | $11.10/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Off The Path Cannabis | Pink Runtz | Big Buds | 28g | ounce | $339.81 | $12.14/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Off The Path Cannabis | Triangle Mintz | Big Buds | 28g | ounce | $339.81 | $12.14/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Off The Path Cannabis | Gorilla Glue #4 | Big Buds | 28g | ounce | $339.81 | $12.14/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Off The Path Cannabis | Amnesia Haze | Big Buds | 28g | ounce | $339.81 | $12.14/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Off The Path Cannabis | Amaretto Mintz | Big Buds | 7g | quarter | $87.38 | $12.48/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Off The Path Cannabis | Blueberry Cheesecake | Big Buds | 7g | quarter | $87.38 | $12.48/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Off The Path Cannabis | Pineapple Express | Big Buds | 7g | quarter | $87.38 | $12.48/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Off The Path Cannabis | Black Cherry Kush | Big Buds | 7g | quarter | $87.38 | $12.48/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Off The Path Cannabis | Acapulco Gold | Big Buds | 7g | quarter | $87.38 | $12.48/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Off The Path Cannabis | Blueberry Cheesecake | Big Buds | 3.5g | eighth | $45.64 | $13.04/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Off The Path Cannabis | Black Cherry Kush | Big Buds | 3.5g | eighth | $45.64 | $13.04/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Off The Path Cannabis | Amaretto Mintz | Big Buds | 3.5g | eighth | $45.64 | $13.04/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Off The Path Cannabis | Pineapple Express | Big Buds | 3.5g | eighth | $45.64 | $13.04/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Off The Path Cannabis | Acapulco Gold | Big Buds | 3.5g | eighth | $45.64 | $13.04/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Off The Path Cannabis | Godfather OG | Big Buds | 7g | quarter | $92.93 | $13.28/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Off The Path Cannabis | High Society OG | Big Buds | 7g | quarter | $92.93 | $13.28/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Blue Dream - 7g - Sativa - Flower Flower | quarter | $92.93 | $13.28/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Off The Path Cannabis | Super Boof | Big Buds | 7g | quarter | $92.93 | $13.28/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Off The Path Cannabis | Lemon Cherry Gelato | Big Buds | 7g | quarter | $92.93 | $13.28/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Off The Path Cannabis | Triangle Mintz | Big Buds | 7g | quarter | $97.09 | $13.87/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Off The Path Cannabis | Gorilla Glue #4 | Big Buds | 7g | quarter | $97.09 | $13.87/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Off The Path Cannabis | Pink Runtz | Big Buds | 7g | quarter | $97.09 | $13.87/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Off The Path Cannabis | Amnesia Haze | Big Buds | 7g | quarter | $97.09 | $13.87/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Off The Path Cannabis | Godfather OG | Big Buds | 3.5g | eighth | $48.55 | $13.87/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Off The Path Cannabis | Super Boof | Big Buds | 3.5g | eighth | $48.55 | $13.87/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Off The Path Cannabis | Lemon Cherry Gelato | Big Buds | 3.5g | eighth | $48.55 | $13.87/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Off The Path Cannabis | High Society OG | Big Buds | 3.5g | eighth | $48.55 | $13.87/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |