| 1 | CCCo - Blue Orchid OG CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CCCo - Blue Dream CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | CCCo - Sour Diesel CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | CCCo - Cherry Wine Kush CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | CCCo - Sour Space Candy CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | CCCo - Strawberry Shortcake CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | CCCo - Pineapple Express CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | CCCo - Maui Wowie CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | CCCo - Watermelon Skittles CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | CCCo - Hawaiin Haze CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | CCCo - Kush Cake CBD Preroll Pre-rolls | each | $5.83 | $5.83/piece | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Lemon Cherry Gelato - Pathwalkers 1g Preroll Tin - Hybrid - Flower - 5 Pack Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $48.55 | $9.71/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Super Boof - Pathwalkers 1g Preroll Tin - Indica - Flower - 5 Pack Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $48.55 | $9.71/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Blue Dream - Pathwalkers 1g Preroll Tin - Sativa - Flower - 5 Pack Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $48.55 | $9.71/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Off The Path Cannabis | Blueberry Cheesecake | Joint | 1g | 5 g | $48.55 | $9.71/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Off The Path Cannabis | Pineapple Express | Joint | 1g | gram | $11.66 | $11.66/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Off The Path Cannabis | Acapulco Gold | Joint | 1g | gram | $11.66 | $11.66/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Off The Path Cannabis | Amaretto Mintz | Joint | 1g | gram | $11.66 | $11.66/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Off The Path Cannabis | Black Cherry Kush | Joint | 1g | gram | $11.66 | $11.66/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Off The Path Cannabis | Lemon Cherry Gelato | Joint | 1g | gram | $12.63 | $12.63/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Blue Dream - 1g Preroll - Sativa - Flower Pre-rolls | gram | $12.63 | $12.63/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Off The Path Cannabis | High Society OG | Joint | 1g | gram | $12.63 | $12.63/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Off The Path Cannabis | Super Boof | Joint | 1g | gram | $12.63 | $12.63/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Off The Path Cannabis | Amnesia Haze | Joint | 1g | gram | $14.57 | $14.57/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Off The Path Cannabis | Triangle Mintz | Joint | 1g | gram | $14.57 | $14.57/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Off The Path Cannabis | Pink Runtz | Joint | 1g | gram | $14.57 | $14.57/g | Off the Path Cannabis Dispensary Morton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |