Cheapest weed in St Michael, MN
55 St Michael menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in St Michael
See all flower prices →Cheapest right now: Grape N Cream | 1/2oz Flower at The Cannabis Co. — $185 ($13.21 per gram) · 24 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grape N Cream | 1/2oz Flower Flower | each | $185 | $13.21/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | GG4 | Big Buds | 14g Flower | each | $185 | $13.21/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Fight Club | Big Buds | 4g Flower | each | $55 | $13.75/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Pink Lemonade | 1/8oz Flower Flower | each | $50 | $14.29/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Poison Gushers | 1/8 oz Flower Flower | each | $50 | $14.29/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Purple Milk | 1/8oz Flower Flower | each | $50 | $14.29/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Permanent Marker | Big Buds | 3.5g Flower | each | $50 | $14.29/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Orange Runtz | 1/8oz Flower Flower | each | $50 | $14.29/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in St Michael
See all edibles prices →Cheapest right now: Green Apple Gummy Bar | 100mg | 10ct | 10mg/ea at The Cannabis Co. — $30 ($30 per 100mg of THC) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Apple Gummy Bar | 100mg | 10ct | 10mg/ea Nebula · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $30 | $30/100mg THC | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cotton Candy Gummy Bar | 100mg | 10ct | 10mg/ea Nebula · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $30 | $30/100mg THC | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | MNG BlueBeary Gummies 50mg THC | Gummies | 10pk | 5mg/ea Edibles | each · 10-pack · 50mg THC | $24 | $48/100mg THC | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Minny Grown | Caramel Apple Alien Abduction THC CBD CBN Gummies | 50mg THC Edibles | each · 50mg THC | $24 | $48/100mg THC | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Calm | CBD Gummies | 10mg Pouch Edibles | each · 10mg THC | $9.50 | $95/100mg THC | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in St Michael
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: GG4 | Joints | 1g at The Cannabis Co. — $18 ($18 per gram) · 4 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GG4 | Joints | 1g Pre-rolls | each | $18 | $18/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Barnyard High Test | 1 Gram Preroll Pre-rolls | each | $18 | $18/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Dark Rainbow | 0.5 Gram Preroll - 5 pack Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $90/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | LA Kush Cake | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $90/g | The Cannabis Co. St Michael · ★ 4.1 · pickup | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
St Michael flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in St Michael →Discounted items across St Michael menus, newest first.
Best dispensaries in St Michael →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank vape pens (8 items at 1 store), edibles (5 items at 1 store), pre-rolls (4 items at 1 store) in St Michael — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.