Cheapest weed in Victoria, MN
78 Victoria menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Minnesota city: cheapest weed in Minnesota
Cheapest flower in Victoria
See all flower prices →Cheapest right now: Gastro Pop - Balanced Hybrid - 3.5g at Minne Organix — $52 ($14.86 per gram) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gastro Pop - Balanced Hybrid - 3.5g Flower | eighth | $52 | $14.86/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Apple Fritter - Balanced Hybrid - 3.5g Flower | eighth | $52 | $14.86/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Golden Goat - Sativa- Dominant Hybrid - 3.5g Flower | eighth | $52 | $14.86/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g Grasslandz · Flower | eighth | $52 | $14.86/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gush Kush - Indica-Dominant Hybrid - 3.5g Flower | eighth | $52 | $14.86/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | MAC V2 | 3.5g Flower | eighth | $52 | $14.86/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Orion | Big Buds | 3.5g Dizgo Collective · Flower | eighth | $52 | $14.86/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Papaya Fuel - Sativa-Dominant Hybrid - 3.5g Flower | eighth | $52 | $14.86/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Victoria
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Northern Lights - Vape Cartridge -- Indica - 1g at Minne Organix — $64.99 ($64.99 per gram) · 12 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Northern Lights - Vape Cartridge -- Indica - 1g Vape Pens | gram | $64.99 | $64.99/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Guava Galaxy - Disposable Vape - Hybrid -1g Vape Pens | gram | $69.99 | $69.99/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Strawberry Jelly - Disposable Vape - Indica - 1g Vape Pens | gram | $69.99 | $69.99/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Super Boof - Live Rosin Cartridge - .5g Vape Pens | 1/2 g | $59.99 | $119.98/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Eager Beaver - Live Rosin Cartridge - .5g Vape Pens | 1/2 g | $59.99 | $119.98/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Eager Beaver - Live Rosin Vape - .5g Vape Pens | 1/2 g | $64.99 | $129.98/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Peach Daiquri - Live Rosin Vape - .5g Vape Pens | 1/2 g | $64.99 | $129.98/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Super Boof - Live Rosin Vape- .5g Vape Pens | 1/2 g | $64.99 | $129.98/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Victoria
See all edibles prices →Cheapest right now: Performance Boost CBD Gummies - Daytime - 25mg CBG + 20mg CBD + 1000mg Lions Mane + 100mg Cordyce... at Minne Organix — $40 ($4 per 100mg of THC) · 13 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Performance Boost CBD Gummies - Daytime - 25mg CBG + 20mg CBD + 1000mg Lions Mane + 100mg Cordyce... Edibles | each · 1000mg THC | $40 | $4/100mg THC | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Sweet Dreams CBD Gummies - Nighttime - 25mg CBD + 5mg CBN + 500mg Reishi + 15mg Chamomile - 30ct Edibles | each · 30-pack · 500mg THC | $40 | $8/100mg THC | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grasslandz | Sour Blueberry Gummies | 100mg | 10ct | 10 mg/ea Grasslandz · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $33.99 | $33.99/100mg THC | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grasslandz | Peach Gummies | 100mg | 10ct | 10 mg/ea Grasslandz · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $33.99 | $33.99/100mg THC | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cookies and Cream Chocolate Bar - 48mg THC Edibles | each · 48mg THC | $19.99 | $41.65/100mg THC | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | WYLD | Raspberry Sativa Enhanced Gummies | 50mg | 5pk | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 5-pack · 50mg THC | $22 | $44/100mg THC | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Blue Raspberry - Live Rosin Jolly Drops (Hard Candy) -50mg THC Edibles | each · 50mg THC | $29.99 | $59.98/100mg THC | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Passion Fruit - Live Rosin Jolly Drops (Hard Candy) - 50mg THC Edibles | each · 50mg THC | $29.99 | $59.98/100mg THC | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Victoria
See all concentrates prices →Cheapest right now: Peach Daiquiri | Solventless | Rosin | 0.5g at Minne Organix — $59.99 ($119.98 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Peach Daiquiri | Solventless | Rosin | 0.5g Concentrates | 1/2 g | $59.99 | $119.98/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Victoria
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Frodo Squeeze - Pre-Roll -1g - 3pack at Minne Organix — $40 ($13.33 per gram) · 18 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Frodo Squeeze - Pre-Roll -1g - 3pack Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Bumper OG - Pre-Roll - 1g - 3pack Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Dark Rainbow - Mini Pre-Rolls - .5g Pre-Roll - 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Papaya Fuel - Mini Pre-Rolls - .5g Pre-Roll - 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Rosanna - Mini Pre-Rolls - .5g Pre-Roll - 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Tricross - Pre-Roll - .5g Pre-Roll - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $16.99 | $16.99/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Tricross - Pre-Roll - .33g Pre-Roll - 3pk Pre-rolls | gram · 3-pack | $16.99 | $16.99/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Purple Ice Water | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $18.99 | $18.99/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Victoria
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Bubblegum | Kief Coated & Infused Joints | 1g at Minne Organix — $29.99 ($29.99 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bubblegum | Kief Coated & Infused Joints | 1g Lakeside Cannabis Co · Infused Pre-rolls | gram | $29.99 | $29.99/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Jacked Up Boof - Infused Kief Coated Pre-Roll - 1g Infused Pre-rolls | gram | $29.99 | $29.99/g | Minne Organix Victoria · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Victoria flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Victoria →Discounted items across Victoria menus, newest first.
Best dispensaries in Victoria →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (2 items at 1 store), concentrates (1 items at 1 store) in Victoria — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Minnesota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.