Cheapest concentrates in Bay St Louis, MS
Cheapest right now: Skywalker O.G. | 3G Moon Rocks | BRCC at Coast Cannabis — $20 ($6.67 per gram)
56 comparable concentrates listings at 3 Bay St Louis dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Skywalker O.G. | 3G Moon Rocks | BRCC Concentrates | each | $20$3033% off | $6.67/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Strawberry Cough | 3G Moon Rocks | Big River Concentrates | each | $20$3033% off | $6.67/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Viper | Solvent | Crumble | 3.5g River Remedy · Concentrates | eighth | $26.25$3525% off | $7.50/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Skywalker O.G. | 2G Moon Rocks | BRCC Concentrates | each | $20 | $10/g | Geaux Green Medical Dispensary Bay St Louis · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Strawberry Cough | 2G Moon Rocks | Big River Concentrates | each | $20 | $10/g | Geaux Green Medical Dispensary Bay St Louis · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Aunt Kay | 1G Badder | Big River Concentrates | each | $19$3037% off | $19/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jack Herer | 1G Shatter | Big River Concentrates | each | $19$3546% off | $19/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Runtz | 1G Full Spectrum Dab Syringe | River Remedy Concentrates | each | $20$2520% off | $20/g | Geaux Green Medical Dispensary Bay St Louis · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Zerealz | 1G Full Spectrum Dab Syringe | River Remedy Concentrates | each | $20$4050% off | $20/g | Geaux Green Medical Dispensary Bay St Louis · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Aunt K | 1G Badder | Big River Concentrates | each | $20$3033% off | $20/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Jack Herer | 1G Shatter | BRCC Concentrates | each | $20$3543% off | $20/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Big River - Millenium Crasher - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Big River - Gorilla Milk - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | White Lion | 1G Uncle Mac's Old School Bubble Hash | River Remedy Concentrates | each | $25$3529% off | $25/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Megan Fox | 1G Uncle Mac's Old School Bubble Hash | River Remedy Concentrates | each | $25$3529% off | $25/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | RSO | 1G Syringe | Big River Concentrates | each | $25$3529% off | $25/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Strawberry Cough| 1g Dab Syringe | BRCC Concentrates | each | $25$4544% off | $25/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Big River - Jack Herer - Shatter Concentrates | gram | $28.50$3825% off | $28.50/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Big River - Aunt Kay's - Cured Resin Badder Concentrates | gram | $28.50$3825% off | $28.50/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Big River - Malawi Haze - Cured Resin Badder Concentrates | gram | $28.50$3825% off | $28.50/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Honey Farms - Northern Lights - Sugar Badder Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Honey Farms - West Coast Kush - Shatter Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Honey Farms - CheeseBerry - Crumble Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Honey Farms - Tahoe OG - Shatter Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Honey Farms - MS OG - Shatter Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Honey Farms - Banana Butter - Badder Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1g Full Spec Syringe - I-65 MidSouth Extracts · Concentrates | gram | $30$4025% off | $30/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Honey Mimosa | 1G Wax | Lion's Paw Concentrates | each | $30 | $30/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | RSO | 1G Syringe | Big River Concentrates | each | $30 | $30/g | Geaux Green Medical Dispensary Bay St Louis · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Aunt K | 1G Badder | BRCC Concentrates | each | $30 | $30/g | Geaux Green Medical Dispensary Bay St Louis · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | LionPaw x Space Mountain: Sour Girl - Honeycomb Wax Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | LionPaw x Possum Town: Honey Mimosa - Honeycomb Wax Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | LionPaw x Greener Fields: Gorilla Glue - Honeycomb Wax Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Lemon Head #4 | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Lady GaGanja | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Jenny's Dream | Solvent | 1g Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Citrus Zoap | Solvent | 1g Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Orange Northern Gas | Solvent | 1g Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rainbow Belts | Solvent | 1g Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Candy Popz | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Bay St Louis concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bay St Louis price: $30 per gram (middle of $19–$37.50). That works out to about $105 an eighth.
- 94.9% of priced concentrates listings in Bay St Louis publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bay St Louis price data: cheapest weed in Bay St Louis, cheap ounces, Bay St Louis flower price index, Bay St Louis deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.