Cheapest infused pre-rolls in Bay St Louis, MS
Cheapest right now: Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
13 comparable infused pre-rolls listings at 3 Bay St Louis dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $1$1593% off | $1/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | BLUE Z | 1G INFUSED PRE-ROLL | BESTMOOD Infused Pre-rolls | each | $10$1533% off | $10/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Power Bar - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Marmalade - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Super J's: Tropical Twist x Kumquat - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Super J's: Tropical Twist x Midtown Haze - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry Burst x Alpine Fizz - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Day Farm - Super J's: Puff Pastry x Lunaverse - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Day Farm - Super J's: Cosmic Grape x Heavy Fog - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Watermelon Root Beer | 1G Infused Preroll | Best Mood Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Geaux Green Medical Dispensary Bay St Louis · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | SUPER PINEAPPLE HAZE | 1G INFUSED PRE-ROLL 10PK | BEST MOOD Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $80$856% off | $80/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | RUNTZ CAKE | 1G INFUSED PRE-ROLL 10PK | BEST MOOD Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $80$856% off | $80/g | Coast Cannabis Bay St Louis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Bay St Louis infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bay St Louis price: $12.75 per gram (middle of $10.25–$67). That works out to about $44.63 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Bay St Louis publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bay St Louis price data: cheapest weed in Bay St Louis, cheap ounces, Bay St Louis flower price index, Bay St Louis deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.