Cheapest concentrates in Biloxi, MS
Cheapest right now: SHC- RSO - OZ Kush Cake (ind/hyb) at Bee's Buds Dispensary — $40 ($1.43 per gram)
111 comparable concentrates listings at 7 Biloxi dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SHC- RSO - OZ Kush Cake (ind/hyb) Concentrates | each | $40 | $1.43/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Honey Farm | Snow Caps | 2.5G DD LRF Concentrates | 2.5 g | $24$4040% off | $9.60/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | BRCC | Moon Rocks | Skywalker O.G. | 3g Concentrates | each | $29.25 | $9.75/g | Coast Dispensary Biloxi · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | BRCC | Moon Rocks | Strawberry Cough | 3g Concentrates | each | $29.25 | $9.75/g | Coast Dispensary Biloxi · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SSB | Sunset '98 | 3.5G moon rock Concentrates | eighth | $39$5225% off | $11.14/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | BRCC | 3g Moonrocks | Papaya (ind/hyb) Concentrates | each | $40$5020% off | $13.33/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Water Reserve | Grape Oreoz | Sand Concentrates | 2 g | $27$3625% off | $13.50/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SSB- 3.5g Moonrocks - Sunset '98 (ind/hyb) Concentrates | each | $60 | $17.14/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Honey Farm | Sgt Whallon | 1G Shatter Concentrates | gram | $18.60$3140% off | $18.60/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Honey Farm | Strawberry Cookies OG | 1G Crumble Concentrates | gram | $18.60$3140% off | $18.60/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Honey Farm | Chimera | 1G Shatter Concentrates | gram | $18.60$3140% off | $18.60/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | SSB -1g Kief - Mule Fuel Concentrates | each | $20$3847% off | $20/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Honey Farm | West Coat Kush | 1G Shatter Concentrates | gram | $20.40$3440% off | $20.40/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bliss | Ms Og | 1G RSO Concentrates | gram | $20.40$3440% off | $20.40/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Big River - Gorilla Milk - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Big River - Millenium Crasher - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mississippi OG | Solventless | 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | Coastal Capital Dispensary Biloxi Biloxi · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rolling Pines | Cured Resin Syringe Concentrates | gram | $26.25$3525% off | $26.25/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Honey Farms - Chimera - Shatter Concentrates | gram | $26.25$3525% off | $26.25/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Skunk Worx | Le Chron Flame | 3.5G Wax Concentrates | eighth | $93$12425% off | $26.57/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Big River - Aunt Kay's - Cured Resin Badder Concentrates | gram | $28.50$3825% off | $28.50/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Big River - Malawi Haze - Cured Resin Badder Concentrates | gram | $28.50$3825% off | $28.50/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | NL - Le Chron Flame - 3.5g (hyb) Concentrates | each | $100 | $28.57/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Honey Farms - MS OG - Shatter Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Honey Farms - Northern Lights - Sugar Badder Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Honey Farms - Sour Diesel - Shatter Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Honey Farms - West Coast Kush - Shatter Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Coastal | RSO | 1g Dablicator Concentrates | gram | $30$4025% off | $30/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Mule Fuel - 1g Kief Concentrates | gram | $30 | $30/g | Coastal Capital Dispensary Biloxi Biloxi · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bliss 710 | RSO 1g | MS OG (ind) Concentrates | each | $30$4025% off | $30/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | ROOTDOWN x SHC - Purple Pound Cake - Cured Crumble & Terp Sauce Concentrates | gram | $30$6050% off | $30/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 1g Full Spectrum Syringe - OG Kush MidSouth Extracts · Concentrates | each | $30$4025% off | $30/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1g Full Spectrum Syringe - Kush Mints MidSouth Extracts · Concentrates | gram | $30$4025% off | $30/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Big River - Jack Sh!t - Shatter Concentrates | gram | $31.50$4225% off | $31.50/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Southern Sky - Berry Scary - Dab Syringe Concentrates | gram | $31.50$4225% off | $31.50/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Suite- MoonRock 1g Concentrates | each | $32 | $32/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Noble Labs - Skunk Worx Cured Resin 1g | Garlic Gazillionaire Noble Labs · Concentrates | gram | $32.25$4325% off | $32.25/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Orange Northern Gas | Solvent | 1g Concentrates | gram | $33$4425% off | $33/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | LionPaw x Hippocratic Growth: Hippopoto Gas - Honeycomb Wax Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | ROOTDOWN Biloxi · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | SSB | Ric Flair Watermelon Woo | 1g Syringe Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Biloxi concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Biloxi price: $35 per gram (middle of $20–$60). That works out to about $122.50 an eighth.
- 87.4% of priced concentrates listings in Biloxi publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Biloxi price data: cheapest weed in Biloxi, cheap ounces, Biloxi flower price index, Biloxi deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.