| 1 | MAG HIGH | KILLER CUPCAKE | 7PK P.ROLL | HYBRID Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $4.57/piece | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | MAG HIGH | BANANA CONDA | 7PK P.ROLL | INDICA Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $4.57/piece | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MAG HIGH | PLASMA FRUIT | 7PK P.ROLL | HYRBID Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $4.57/piece | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | FLIGH | GRAPE FOG | 5PK P.ROLL | HYBRID Pre-rolls | each · 5-pack | $23 | $4.60/piece | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grape Fog | Joints | 1g Pre-rolls | each | $7 | $7/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | KAINGA | APPLES AND BANANAS | 3.5G PROLL | 5PK | HYBRID Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $7.14/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | KAINGA | GG4 | 3.5G PROLL | 5PK | INDICA Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $7.14/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | DRAGON FIRE | PET MY DRAGON | 1G P.ROLL | HYBRID Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | DRAGON FIRE | FRANKENSHIZ | 1G P.ROLL | HYBRID Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | DRAGON FIRE | GORILLA FRITTER | 1G P.ROLL | HYBRID Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Canna Whoop Ass | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $9 | $9/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | MAG HIGH | CRESCENDO | 7PK PROLLS | 3.5G | HYBRID Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $9.14/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | MAG HIGH | TRUFFLE CAKE | 3.5g | 7pk P.ROLL Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $9.14/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | SOUTHERN SKY BRAND | SOUR MAI TAI | 1G PROLL | SATIVA Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | MAG HIGH | LAZY LIGHTNING | 1G PROLL | INDICA HYBRID Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | IPA | 1G P.ROLL | HYBRID Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | ROSE GOLD RUNTZ | 1G P.ROLL | HYBRID Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | GREEN HOUSE SOCIAL | GARY'S BEAVER | 5PK | 3.5G PREROLLS | INDICA-DOM. Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $11.43/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Super Boof | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | 420 Columbus Cannabis Columbus · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Jealousy 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | 420 Columbus Cannabis Columbus · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | GRUV | POWDER SUGAR | 2.5G PROLLS | HYBRID Pre-rolls | each | $30 | $12/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | GRUV | ZOODOG | 5PK | 2.5G | INDICA Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $12/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | SOUTHERN SKY | COMMUNION | 2.5G PROLL | HYBRID Pre-rolls | each | $30 | $12/g | Apothecarium Green Medical Cannabis Dispensary Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Crescendo Pre-rolls 2pk (1g) Pre-rolls | gram · 2-pack | $14 | $14/g | 420 Columbus Cannabis Columbus · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Killer Cupcake Pre-rolls 2pk (1g) Pre-rolls | gram · 2-pack | $14 | $14/g | 420 Columbus Cannabis Columbus · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |