Cheapest pre-rolls in Corinth, MS
Cheapest right now: Good Day Farm - Run It - Pre-Roll 0.7g - 5pk at ROOTDOWN — $18.75 ($5.36 per gram)
26 comparable pre-rolls listings at 2 Corinth dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Run It - Pre-Roll 0.7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ROOTDOWN - Rancid Root - Pre-Roll 0.35g - 10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $26.60$3830% off | $7.60/g | ROOTDOWN Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Runtz | Minis | 0.5g each | 7pk 74 Suns · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $29$4129% off | $8.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Northern Lights #2 | Minis | 0.5g each | 7pk 74 Suns · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $29$4231% off | $8.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Lemon Cherry Spritz - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mag High | 2.5g | Killer Cupcake | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22$2821% off | $8.80/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mag High | 1g | Nimbus Snacks | Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mag High | 1g | Apple Mochi Gelato | Pre-Roll | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mag High | 1g | Lazy Lightning | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mag High | 1g | Killer Cupcake | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Tropical Lay | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | GruV | 1g | Lemon Tree | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Dragon Fire Farms | 1g | Neon Blaze | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ric Flair Drip Hybrid Preroll 1g Ric Flair Drip · Pre-rolls | gram | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Doobie | 1g | Plasma Fruit | Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Southern Sky - Sour Mai Thai - Pre-Roll 0.5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1225% off | $9/g | ROOTDOWN Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mag High | 1g | Daily Grape | Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Good Day Farm - Southern Sweets: Run It - Blunts 1g - 2pk Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $18.75$2525% off | $9.38/g | ROOTDOWN Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | 74 Suns | 3.5g | Mimosa | Pre-Roll 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $33$4120% off | $9.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 74 Suns | 3.5g | GovernMints Oasis | Pre-Roll | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $33$4120% off | $9.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Plum Crazy – Pre-Rolls – 2.5g Gruv · Pre-rolls | 2.5 g | $24$3020% off | $9.60/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GruV | 2.5g | Lemon Cherry Sherb | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $24$3020% off | $9.60/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Rainbow Zangria – Pre-Rolls – 2.5g Gruv · Pre-rolls | 2.5 g | $24$3020% off | $9.60/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GruV | 2.5g | Blue Dream | Prerolls | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $26$3321% off | $10.40/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GruV l 2.5g l Zoo Dog | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $26$3219% off | $10.40/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | GruV | 2.5g | Powder Sugar | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $26$3219% off | $10.40/g | DABBS Cannabis Dispensary Corinth · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Corinth pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Corinth price: $9 per gram (middle of $8.29–$10). That works out to about $31.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Corinth publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Corinth price data: cheapest weed in Corinth, cheap ounces, Corinth flower price index, Corinth deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.