Cheapest flower in Forest, MS
Cheapest right now: Black Water Reserve | 7g | Menage at DABBS Cannabis Dispensary — $36 ($5.14 per gram)
131 comparable flower listings at 1 Forest dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Black Water Reserve | 7g | Menage Flower | quarter | $36$4520% off | $5.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Water Reserve | 7g | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $37$4620% off | $5.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Black Water Reserve | 7g | Cotton Candy Lobster Flower | quarter | $37$4620% off | $5.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Low Key | 7g | Stunna Runtz | Myrcene Series Flower | quarter | $38$4821% off | $5.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blackwater Reserve | 7g | Grape Lobster Flower | quarter | $39$4920% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Black Water Reserve | 7g | Pablo's Revenge Flower | quarter | $39$4920% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Plantwerks | 7g | A La Mode Flower | quarter | $39$4920% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mag High | 28g | Tuscan Gelato Flower | ounce | $157$19620% off | $5.61/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Ganja Brothers | Daily Grape Flower | ounce | $157$19620% off | $5.61/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | DABBS | 14g | Punch Breath Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Southern Sky Brands | 14g | Buttered Apples Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Black Water Reserve | 14g | Grape Lobster Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Low Key | 7g | Limonene Series | Cotton Candy Lobster Flower | quarter | $41$5120% off | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Low Key | 7g | Beta-Caryophyllene Series | Pablo's Revenge Flower | quarter | $41$5120% off | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pure Michigan | Smalls | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $44$5520% off | $6.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Max Harvest | 7g | Grandaddy Purple Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Max Harvest | 7g | Smarties Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | CannaCare | 7g | Jenny Kush Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | CannaCare | 7g | Pinnacle Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Tokyo Snow | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Good Weed | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | quarter | $47$5920% off | $6.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Coastal Crop | 7g | Tropic Sin Flower | quarter | $47$5920% off | $6.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Southern Sky | 7g | Black Velvet Flower | quarter | $47$5920% off | $6.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mag High | 7g | Apple Mochi Gelato | Popcorn Buds Flower | quarter | $47$5920% off | $6.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Southern Sky | 3.5g | Trop Cherry Flower | eighth | $24$3020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blueberry Muffin | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Southern Sky Brands | 7g | Candied Apples Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Coastal Crop | 7g | Cherry Cookies Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Suncake - 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cheech & Chong's | 7g | Yesca Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Southern Sky Brands | 7g | Southern Lights Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Southern Sky Brands | 7g | Punch Breath Flower | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mag High | 14g | Super Lemon Haze Flower | half ounce | $96$12020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Viper Crumble | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | quarter | $49$6120% off | $7/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pharm Grown | 3.5g | Chemtrails Flower | eighth | $26$3321% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Motor Breath - 3.5g Jar Pharm Grown Canna Company · Flower | eighth | $26$3321% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Suncake Southern Sky Brands · Flower | eighth | $26$3219% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Wedding Cake Southern Sky Brands · Flower | eighth | $26$3321% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Devil's Den Southern Sky Brands · Flower | eighth | $26.40$3320% off | $7.54/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blueberry Muffin Southern Sky Brands · Flower | eighth | $27$3421% off | $7.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Forest flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Forest price: $9.14 per gram (middle of $5.86–$10.86). That works out to about $31.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Forest publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Forest price data: cheapest weed in Forest, cheap ounces, Forest flower price index, Forest deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.