Cheapest pre-rolls in Forest, MS
Cheapest right now: Low Key | 3.5g | Apples & Bananas | 5pk at DABBS Cannabis Dispensary — $20 ($5.71 per gram)
48 comparable pre-rolls listings at 1 Forest dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Low Key | 3.5g | Apples & Bananas | 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $20$2520% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Low Key | 3.5g | Gator Breath | 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $20$2520% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Low Key | 3.5g | Marshmellow OG | 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $20$2520% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Low Key | 3.5g | Wild Card | 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $20$2520% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kind Life | 3.5g | Johnny Dang | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $22$2719% off | $6.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | White Lion | Joints | 0.7g | 5pk River Remedy · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $24$3020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tropical Lay | Joints | 0.5g | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $24$3020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GruV | 1g | Lemon Tree | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $8$1020% off | $8/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Southern Sky Brands | 3g | The Blues Brothers Motorbreath | 3pk Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $26$3321% off | $8.67/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Candied Apples | Joints | 1g each | 3pk Southern Sky Brands · Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $26$3219% off | $8.67/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Southern Sky | 3g | Bubba Kush | 3pk Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $26$3219% off | $8.67/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Southern Sky Brands | 3g | Gorilla Breath | 3pk Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $26$3321% off | $8.67/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Mag High | 2.5g | Jealousy | 5PK Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22$2719% off | $8.80/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mag High | 2.5g | Apple Fritter | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22$2821% off | $8.80/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Mag High | 1g | Moon Blend | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Southern Sky Brands | 1g | Sour Mai Tai | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Tyson 2.0 | Pound for Pound Cake | Joint | 1g TYSON 2.0 · Pre-rolls | gram | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Truffle Cake | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Doobie | 1g | Orange Kush Cake | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | AONE | 1g | Mandarin Cookies | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | AONE | 1g | Morning Diesel | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | AONE | 1g | Peach Destiny | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Dragon Fire Farms | 1g | Gorilla Fritter Pre-rolls | gram | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Super Boof Pre Roll 1g Magnolia High · Pre-rolls | gram | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mag High | 1G | Banana Conda | PreRoll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Ric Flair Drip Pre-Roll Southern Sky Brands · Pre-rolls | gram | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pure MS Farms | 1g | Whippetz | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mag High | 1g | Crescendo | Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Mag High | 1g | Lazy Lightning | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mag High | 1g | Daily Grape | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Mag High | 1g | Grandpa's Stash | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1118% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | The Blues Brothers | | 3g | Mule Fuel | 3pk Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $27$3421% off | $9/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Nature's Choice | 2.5g | Red Velvet Runtz | Pre-Roll 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $23$2921% off | $9.20/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Southern Sky Brands | 3g | Communion | Pre-Roll 10pk Pre-rolls | 3 g · 10-pack | $28$3520% off | $9.33/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 74 Suns | 3.5g | Runtz | Pre-Roll 7-Pack Pre-rolls | eighth · 7-pack | $33$4120% off | $9.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mag High | 2.5G | Banana Conda | PreRoll 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $24$3020% off | $9.60/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Papaya Cake | Joints | 0.7g | 5pk River Remedy · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $34$4219% off | $9.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | New Altitude | 1g | Funeral Inferno | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1217% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | New Altitude | 1g | Funeral Cake | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10$1323% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Mag High | 1g | Rainbow Sherbert | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | DABBS Cannabis Dispensary Forest · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Forest pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Forest price: $9 per gram (middle of $6.69–$10.40). That works out to about $31.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Forest publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Forest price data: cheapest weed in Forest, cheap ounces, Forest flower price index, Forest deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.