Cheapest flower in Gautier, MS
Cheapest right now: Good Day Farm - Kumquat - Popcorn Smalls - Flower at ROOTDOWN — $22.50 ($3.21 per gram)
156 comparable flower listings at 1 Gautier dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Kumquat - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Billy Ocean - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: OG Kush Breath - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Side by Side - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Heavy Fog #1 - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Sorbet Haze - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | GDF: Flower | OG Kush | 3.5g GOOD DAY FARM · Flower | eighth | $15$2025% off | $4.29/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Day Farm - Time Change - Flower Flower | eighth | $15$2025% off | $4.29/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Big River - Power Flower: Blue Tooth - Flower 3.5g (mg/g) Flower | eighth | $15$2025% off | $4.29/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | GDF: Flower | Blueberry Headband | 3.5g GOOD DAY FARM · Flower | eighth | $15$2025% off | $4.29/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: Stalker Walker - Flower Flower | quarter | $30$4025% off | $4.29/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rootdown - Violet Fog - Smalls - Flower 7g ROOTDOWN · Flower | quarter | $33.60$4830% off | $4.80/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | ChocoSkunk | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Good Day Farm - LunaVerse - Popcorn Smalls - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Southern Greenz - Colombia Gold - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Good Day Farm - Kumquat - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Good Day Farm - Gaschata #01 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Delta Bud - Mary's Poppin' - Flower Flower | quarter | $36$4825% off | $5.14/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Southern Sky - Ultimate Truffle - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $36$4825% off | $5.14/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Big River - Power Flower: Cutthroat Diesel - Flower 3.5g (mg/g) Flower | eighth | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Big River - Power Flower: Cake Fighter - Flower 3.5g (mg/g) Flower | eighth | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Good Day Farm - Lemon Cherry Spritz - Flower Flower | eighth | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Big River - Power Flower: Gelato 41 - Flower Flower | eighth | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | SunUp Swamp - Strawberry Pie - Organic Flower Flower | eighth | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | GDF: Flower | Oooze | 3.5g GOOD DAY FARM · Flower | eighth | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Big River - Power Flower: Millenium Crasher - Flower Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Delta Bud - Lazy Susan - Flower Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Big River - Power Flower: Stalker Walker - Flower 7g (mg/g) Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Good Day Farm - Curacao - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Delta Bud - Anarchapulco Gold - Flower Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Big River - Power Flower: Stranger Thingz - Flower Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | GDF: Popcorn Flower | Guava Kitty | 7g GOOD DAY FARM · Flower | quarter | $37.50$5025% off | $5.36/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Big River - Power Flower: Blue Tooth - Flower Flower | quarter | $39$5225% off | $5.57/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Big River - Power Flower: Tropicana Cherry - Flower Flower | quarter | $39$5225% off | $5.57/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Big River - Power Flower: Smiley Face - Flower Flower | quarter | $39$5225% off | $5.57/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Big River - Power Flower: Gangsta Boo - Flower Flower | quarter | $41.25$5525% off | $5.89/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Southern Sky - Candied Apples - Flower Flower | quarter | $41.25$5525% off | $5.89/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Bahama Blitz | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $41.25$5525% off | $5.89/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Big River - Power Flower: Headband - Flower Flower | quarter | $41.25$5525% off | $5.89/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Big River - Power Flower: OG Marshmallow - Flower Flower | quarter | $41.25$5525% off | $5.89/g | ROOTDOWN Gautier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Gautier flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Gautier price: $6.96 per gram (middle of $4.82–$10.29). That works out to about $24.36 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Gautier publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Gautier price data: cheapest weed in Gautier, cheap ounces, Gautier flower price index, Gautier deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.