Cheapest weed in Greenwood, MS
222 Greenwood menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Greenwood
See all flower prices →Cheapest right now: Lazy Susan | Flower | 7g at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood — $31.50 ($4.50 per gram) · 55 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazy Susan | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | quarter | $31.50$4530% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Sugah | T2 Flower Flower | quarter | $31.50$4530% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bullz Eye #9 | T2 Flower Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Dream | Flower Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Shugah | T3 Flower Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Puffinz Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Milk Mustache | Flower Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ChocoSkunk | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Greenwood
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Tropical Union | Cartridge at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood — $14 ($14 per gram) · 88 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropical Union | Cartridge Vape Pens | gram | $14$2030% off | $14/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cookies | Gary Payton | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Slurty #3 | Cartridge Vape Pens | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Double Dream | Cartridge Vape Pens | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Van's Reserve - 1g 510 Full Spectrum - Burnt Orange MidSouth Extracts · Vape Pens | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grape | Cartridge Vape Pens | gram | $21$3030% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Strawnana | Cartridge Vape Pens | gram | $21$3030% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Raspberry | Cartridge Vape Pens | gram | $21$3030% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Greenwood
See all edibles prices →Cheapest right now: Yonder | Doze | Pomegranate Gummies | 1000mg | 10pk | 100mg/ea at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood — $17.50 ($1.75 per 100mg of THC) · 23 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yonder | Doze | Pomegranate Gummies | 1000mg | 10pk | 100mg/ea Yonder · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $17.50$2530% off | $1.75/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Rootbeer | 200mg RSO Gummies Edibles | each · 200mg THC | $10.50$1530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Strawburst | 200mg RSO Gummies Edibles | each · 200mg THC | $10.50$1530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Chocolate Bar - 1000mg - Milk Chocolate - PB&J MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Chocolate Bar - 1000mg - Strawberry Crunch MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gummies - 1000mg - Mango MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Chocolate Bar - 100mg - Confetti Crunch MidSouth Extracts · Edibles | each · 100mg THC | $8.40$1230% off | $8.40/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Yonder | Lemon Meringue | 300mg HUSTLE Gummies 10pk Yonder · Edibles | each · 10-pack · 300mg THC | $28$4030% off | $9.33/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Greenwood
See all concentrates prices →Cheapest right now: Night Rider | Badder at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood — $17.50 ($17.50 per gram) · 23 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Night Rider | Badder Concentrates | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lagniappe | Bubble Hash Concentrates | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gumbo I Honeycomb Wax Concentrates | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sundae Best | Solventless | Extract Oils | 1g Concentrates | gram | $17.50$2530% off | $17.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Juicy J | Cured Resin Concentrates | eighth | $84$12030% off | $24/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MS OG | Shatter Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tahoe OG | Shatter Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cheeseberry | Shatter Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Greenwood
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Kumquat | Pre-roll at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood — $7 ($7 per gram) · 19 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kumquat | Pre-roll Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Alien Mintz x Permanent Marker | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Alien Mintz x Permanent Marker | Pre-Roll Pack Pre-rolls | eighth | $24.50$3530% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Road Trip - 1g/12pk Pre-Roll - Pablo's Revenge MidSouth Extracts · Pre-rolls | 12 g · 12-pack | $91$13030% off | $7.58/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lem OG (IH) : 5pk Pre-roll Pre-rolls | eighth · 5-pack | $28$4030% off | $8/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tangerine Dream | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Chineal Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bobcat | Pre-roll Pack Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Greenwood
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Gelato 41 | Flower at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood — $35 ($5 per gram) · 14 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gelato 41 | Flower Infused Pre-rolls | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Marmalade Lemon | Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pink Ice x London Chello | Infused Pre-roll Pack Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Bubbles x OG Diesel | Kaviar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Orange Runtz x Black Runtz | Kaviar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grape Treez x Black Runtz | Kaviar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Fruit Junky x Potluck | Kaviar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape Ice Cream Cake | Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12.60$1830% off | $12.60/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Greenwood flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Greenwood →Discounted items across Greenwood menus, newest first.
Best dispensaries in Greenwood →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.