Cheapest infused pre-rolls in Greenwood, MS
Cheapest right now: Gelato 41 | Flower at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood — $35 ($5 per gram)
14 comparable infused pre-rolls listings at 1 Greenwood dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gelato 41 | Flower Infused Pre-rolls | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Marmalade Lemon | Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pink Ice x London Chello | Infused Pre-roll Pack Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Bubbles x OG Diesel | Kaviar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Orange Runtz x Black Runtz | Kaviar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grape Treez x Black Runtz | Kaviar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Fruit Junky x Potluck | Kaviar Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.50$2530% off | $11.67/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape Ice Cream Cake | Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12.60$1830% off | $12.60/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pablos Lobster Milk | Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $12.60$1830% off | $12.60/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Fruit Junky x Pot Luck | Infused Pre-roll Pack Infused Pre-rolls | 3 g | $38.50$5530% off | $12.83/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Orange Runtz x Black Runtz | Infused Pre-roll Pack Infused Pre-rolls | 3 g | $38.50$5530% off | $12.83/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grape Treez x Black Runtz | Infused Pre-roll Pack Infused Pre-rolls | 3 g | $38.50$5530% off | $12.83/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pink Sharpiez x Black Runtz | Infused Pre-roll Pack Infused Pre-rolls | 3 g | $38.50$5530% off | $12.83/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | 1g Diamond Infused Pre-roll - Sugar Comb MidSouth Extracts · Infused Pre-rolls | gram | $14$2030% off | $14/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Greenwood Greenwood · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Greenwood infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Greenwood price: $12.13 per gram (middle of $10.85–$12.83). That works out to about $42.46 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Greenwood publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Greenwood price data: cheapest weed in Greenwood, cheap ounces, Greenwood flower price index, Greenwood deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.